bugün

tum erkekler, cıktıkları tum hatunlarla yatmıslardır... kompleks ya da hava atma cabasıdır aslında... "olm ne goturdum hatunu" dıye baslar ve en ınce detayına kadar hayal gucu vasıtasıyla anlatılır..
bu erkeklere halk arasında çapkın denir.

şerefsiz erkeklerin hedesidir i.neler kızları yerin dibine sokmak için elinden geleni yaparlar hepsi zaten ona vermek için sıraya geçmişler gibidir öyle bir bahsederler ki sanki kız ilk gördüğünde domalmış al bebeğim senin olmaya geldim der gibi.
kızlar hakkında atıp tuttukları ile çevresinde prim yapmaya çalışan , kalıbının adamı olmaktan uzak , zavallıların sözleridir.
alenen o.. çocukluğudur.
volkan konak'ın bunla ilgili güzel bir sözü var; 'çok sevdim kadınları anacığım, aldattıklarımda oldu aldatıldığımda ama asla konuşmadım arkalarından'
ego tatmini.
- seninle çıktığım hatunlar için yattım mübeccel.
+ allah belanı versin senin eşek!
- onlarla yatamamıştım, hepsinin intikamı senden aldım..
+ tiksinç birisin..

--------------------------------------------------------

- ben yatağıma yattım aşkım. kapatalım hadi telefonu.
+ bitanem daha saat erken, neden bu saatte yatıyorsun?
- çıktığım hatunlar için..

--------------------------------------------------------

- söyle kimin için yattın o yatağa.
+ itiraf ediyorum; hüseyin'in çıktığı hatunlar için..
- o ne lan öyle saygı duruşu gibi?
+ benim yapım böyle abi. hangi arkadaşım bir kızla çıksa, o gece yatarım..
bir alışveriş merkezinin yemek katında otururken, 4-5 masa ileride kız arkadaşıyla oturan arkadaşımızın gelip 'ben şu kızın ağzına verdim' derken kıza el sallamasını hatırlatan durum.
(bkz: erkeklerin mastürbasyon yapıp sex yaptım demesi)
bir çeşit eziklik örneği.
(bkz: elini tutsa yattım diyen erkekler)
karalama faaliyetleri çerçevesinde gerçekleştirilen piç erkek söylemi.
muhalefet olduğu için de uyduruyor olabilir. (bkz: iktidarsız)
günümüzde söylenenlerinin doğruluk payının yüksek olması muhtemel, erkek milleti söylemi. şimdiki kızlar yatmak konusunda sınır tanımıyor vesselam. 10 erkeğin en fazla 2'si yalan söyler, geri kalan 8'i doğrudur. yani bu lafı söyleyen er kişi cemaatinde doğruluk payı %80'dir.
bu tür erkekler için şöyle bir genelleme yapılabilir. (bkz: vukuat sıfır olunca kişinin diline vurması) . heleki bunu diline pelesenk etmiş erkeklerin bakir olduğuna dair bahse girilebilir. vukuat abi ler ise kızlar hakkındaki sükunetlerini nadiren bozarlar.