bugün

250 gram.
Burun olmalıdır. Belki de değildir.
Ben yüzüne bakarım.Gözlerine dudaklarına ve dişlerine.Helede birde gamzesi varsa gerisi boş.Sonra da boyuna posuna.Ufak tefek olmalı kadın koruyup kollayabileceğin sarıp sarmalayabileceğin.
gözlerine, baldırlarına, ayakkabılarına, dişlerine, burnuna falan fıstık.
Öyle herhangi belirli bir yeri yoktur. Konuşmaya başladıktan sonra değişir.
saçlarına, genelde boyları kısa olduğundan saçları görünür.
elleri.
kızlar yanlış anlamasınlar ama ben direk götüne bakıyorum. Eminim bir çok erkek benim gibidir. Sonrasında dişler, burun, eller, saçlar vs geliyor.

Araştırırsanız bu noktada evrimsel psikoloji açısından bir çok sebep bulacaksınız.

Neden göt/kalça? Çünkü geniş kalça doğurganlığı sembolize eder. Bilimsel açıdan kanıtlanmıştır. Farkında olmadan erkeğin gözü oraya gidiyor. Diğer noktalar ise sağlam dna, simetri ve diğer orantılarla ilgili.
camel toe.
(bkz: bıyıklari)
Bıyık önemli tabi .
neresi dikkat çekiyorsa ilk oraya bakarım.
makyajın tonajı. Evet evet yanlış okumadınız. Tonaj.
saç. ilk baktığım yerdir. kısa saç takıntım var da biraz...
saçlar ve ağız.
göz olmalıdır.
Memeleri sonra yüzü.
gözler, eller, saçlar, bakışlar.
gözlere, tam gözünün içine.
gözler ve dudak.

bi bayanı hoş yapacak 2 önemli yeridir.
gözleri yüzü giyim tarzı o kadar dudakları nada pembe veya kırmızı ruj sürmüşse dudaklarına bakar ama bakacağı en önemli yer gözdür çünkü gözler nurdur ve çok güzel bir organımızdır.
göğüs,bel ve göbek çevresi.bunların şekli şemali çok önemli.
ten rengi.
beyin. beyni varsa diğer ayrıntılar önem kazanır, beyni yoksa et yığınından farksızdır.
o malum 3 harfli cevap dışındaki tüm entryler yalandır kızlar. Beyin diyen bile var. yemin ederim gülme krizine girdim. Beyin ne arar la.
akıl akıl. bir seviyesi bir mentalitesi bir dünya görüşü. oturduğunda iki muhabbet edemiyorsan neden sennle sevgili olmak isteyeyim ki. fak badi mi arıyoruz?