bugün

zekası ve sesi.
Bakımlı tırnaklar ve karın kasları.
(bkz: para)
abdominal.
sahip olduğum özellikler toplamı olarak düşünebiliriz.
para para para...
bakılacak bir surat, cepte bulunan para ve güzel bir araba.
gözleri, giyim tarzları, saçları (uzun olabilir, kısa olabilir, doğal kızıl olabilir), elleri, ayakları, kas yapıları, futbol oynamış olmaları, dövmeleri, piercingleri vs. vs. vs. gibi detaylar.
uzun saç, piercing, kas, mümkünse saç sakal karışsın.

edit: tamam içi de güzel olsun. denize nazır, bol yeşillikli. oldu mu?

editiki: 2011deki kendime rastladım şu an.. hüzünlendim sözlük * bir tek saç sakal karışması konusunda hala aynıyım. geçmişte ne kadar da dış görünüş meraklısıymışım, o zaman biri söylese inanmazdım. merhametli olsun, çocukları sevsin ve iyi anlaşsın, biraz göbeği olsun, saçı sakalı karışsın birbirine. şimdi bu moddayım..
koca bir kafa, kalın ve bitişik kaşlar, kafaya oranlı bir burun, içindeki uzun kıllar... daha sayayım mı he? *
ülkemizde paradır. boşu boşuna burayı sikindirik özelliklerle doldurmayın.
namaz kılmaları, allah korkusu taşımaları..
Ses tonu, ses perdesi, ses hızı ve modülasyon.
orta ebatlarda bir penise sahip olmaları.
göğsünün kılsız olması. Yüzüyle uyumlu bir güneş gözlüğü takması.
esmer yada koyu kumral,geniş omuzlu,1.80 boyunda,haluk bilginer ses tonuna sahip olması genel özellikleri olarak sıralanırken belirgin ademelması çok seksi pardon çekici.
Kol dugmeleri.
yüzlerinde ikamet eden şefkat çizgileri.
dirayet ve kararlılık. kişilik. bukelamunluğa yatkın olmaması.
işine geldiği gibi hareket etmemesi.
mizah kabiliyeti.
(bkz: tek geçerim)
tanga'nın striptizcisi ferkancığımın siki gibi kalın uzun(25cmdamarlı) sike sahip olması, çatır çatır sokması.*
umutsuz ve mutsuz olduğunuz bir anda sebepsiz yere size attıkları ufak ama içten mahmur bir gülümseme.
bir adet dodge kamyonet,
arkasına sanayide attırılacak bir adet vinç.
para, para, para ve son yazacağıma dikkat edin para.
(bkz: göz)
güncel Önemli Başlıklar