bugün

kararlı olmaları, yapışkan olmamaları, sadık ve güvenilir olmaları.
orjinal,güvenilir,esprili en önemlisi doğallık "neyse o" dediğim tipler...
düzgün bacakları.
zeka,uğraşlarının marjinal olması,bakışlarınındaki kararlılık,diksiyon,farklılıklar,giyinime özen gösterme,saçlar,bazende kır saçlar...
burun kıllarını alırken baş parmağı ile burnunun ucunu hafifçe yukarı kaldırmak suretiyle küçük makası burnuna götürürken ki hali ve tavrıdır. çok ince detaylardır bunlar. gözden kaçmaması gerekir.
bir erkegin ilk bakista dislerin gorunumu ve temizligi, hos kokusu ve giyimine dikkat eder bayanlar. sonrasinda huylarini ogrenmeye, davranis bicimlerini cozumlemeye, eksilerini ve artilarini bulmaya calisirlar farkettirmeden... konusmasina dikkat ederler sonra, ses tonundan tutun da cumle icerisinde kullandigi kelimenin şıklığına varincaya kadar. daha sonra beden diline gecerler oturusu, kalkisi hatta yuruyusu nasilmis diye iyice bir suzerler. bakislarini yakalamaya calisirlar etrafla cok ilgili mi, degil mi? baska bayanlara gozu takiliyor mu?, takilmiyor mu? bu ayrinti onemli tum cazibeyi alip goturebilir abaza bir imaj cizmis olurlar sevgili erkekler cok iticidir bu tiptekiler.
(- ahmet okuz musun? ben yanindayim sen geleni geceni yedin bitirdin gozlerinle)
- birine benzettim diyip icinden cikmaya calisirlarsa herseyi b.k etmis bir guzel de sivamis olurlar.
ha bakmaz o ayri gormus gecirmistir, her turlusuyle yakin temaslarda bulunmustur, doymustur efendim, o an gozu sizden baskasina takilmayi zaten istemez. iste budur. etkilenilir.
programli erkek cekicidir, romantiktir. ozel bir yemege cikilacak ise hersey onceden ayarlanmis yer rezerve edilmistir, e bu demek oluyor ki kaleyi icten fethetti bile zira bayanlar bundan cok hoslanir. efendim uzun lafin kisasi kadina kadin oldugunu ve degerli oldugunu hissettiren erkek ne olursa olsun cekici erkektir.
yutkunurken adem elmasının hareketi.
cüzdanı ve anahtarları şüphesiz. gerisi teferruattır.
(bkz: temizlik)
Bu karsidaki kisinin kriterlerine oranlidir. Genellersek bakimlilik, edep nizam bilmek, yerli iltifat etmek, bilgili olmak, dusunceli biri oldugunu gostermek, her imkanda onu etkilemek liste uzayabilir.
kadınını sahiplenmesi.
edit:kadın değilim ak kendimden biliyorum
kibar ve zarif bir şekilde karşısında bir kız olduğunu unutmadan konuşması. bir de rol kesmemeleri.olduğu gibi olması yani
beyaz dişler.
çok fazla seni seviyorum dememesi. o sözcüğü özletmesi.
insan olmalarıdır.

insan olduktan sonra seksi yan gülüşe, geniş omuza, bakımlı ellere, depresyon hırkasına, boka püsüre gerek yoktur.

ama adonis kasına gerek vardır. öyle o.
güzel bir vücut.
kirli sakal.
cool olma derecesidir. yoksa bir cool amca olamazdı .
kirli sakaldır.
kullandığı parfüm ve ses tonu kesinlikle.
çok yakışıklı ve karizmatik bir bayın sesinin kedi gibi çıkması insanı çekmez aksine iter...
zeki bakan gözler.
erkeksi gülümseme.
erkeksi hatlara sahip vücut ve koku.
çapkın sözler, güzel bir gülüş ve hafif uzun saçlar, bir erkeğin hem çok karizma hem de çok çekici olmasını sağlar kanımca.
aşk ulan aşk. kadın aşık olmadıktan sonra isterse dünyanın en çekici adamı gelsin, zerre kadar çekici gelmez gözüme..
kesinlikle gülerken yanakta gamze belirmesi ve gökyüzü mavisi gözlerinin olması.

(bkz: ben burada kendimden bahsediyorum)
(bkz: yazarın kendi reklamını yapması)
Dişler,para,saç tipi vsvs gider.Her kıza göre değişiklik gösterir kanımca