bugün

türk erkeklerini rahatlatacak en önemli bilimsel bilgidir.

cahil ve kendi organından habersiz korku dolu kezbanlar sizler de gelin kültürlenin..

zaten 22 yaş üstü kızlar bunları bilirler..

hep penis boyutu ile konuşuluyor biraz da vajinadan konuşalım..

öncelikle vajina penis gibi sabit büyüklüğe sahip organ değildir.

kendi doğal halinde cinsel ilişki yaşanmadığı zamanlar ortalama 75 mm ile 100 mm derinliğinde, uzunluğundadır. ve fakat ilişki sırasında her kadının vajinası 200 mm ile 220 mm hatta daha da fazla derinleşebilir.

farkettiniz mi pipililer, 10 santim uzunluğundaki pipi, bir kadının vajinasını doldurmaya yetiyorda artıyor bile, 22 santimde olsa aynı işi yapıyor 10 santim de olsa, bir fark yok yani.. şimdi mutlu olabilirsiniz amsalaklar..

derinliği söyledik bir diğer önemli husus da boyutu değil kalınlığı önemli aga ferahlatmalarına da açıklık getirelim tam olsun..

bir 22 yaş üstü kadının vajinasının çapı 3 santim ile 8 santim arasında rahatlıkla esneyerek genişleyebilir, önemli not "kuruluk" olmadığı müddetce, erkeğin penis çapı ne olursa olsun kadına ekstra rahatsızlık ve haz vermez.

her şart altında vajina penisi sarıp sarmalar, yani seks yapmamış hayatında vajina görmemiş veya partnerini tatmin edememekten korkan veya şüphesi güden gencolar korkmayın boyut önemli bir faktör değildir.
vajina mükemmel bir haz alma organı olduğundan her duruma ve şarta ayak uydurabilmektedir.

eğer partnerinizi mutlu edemiyorsanız kusura baykmayın beceriksizsiniz. gidip biraz kitap okuyun!

vajinanın ideal veya şudur diyebileceğimiz bir çapı yoktur. sıradan bir genç kızın vajinası 3 cm'den 8 cm çapa kadar rahatlıkla esneyip genişleyebilir. bu durum, "kuruluk" olmadığı sürece, partnerinin penis çapı ne olursa olsun kadına rahatsızlık veya ekstra haz vermez. niye? çünkü her şart altında vajina penisi sıkıca sarmalar. çapı verdik, pi'yi 3 alıp vajina iç çeperinin çevresini de siz hesaplayın.

einsteinler çıkmadan peşinen not düşeyim: ya vajina o kadar esnek olur mu diye akıllı sorular olabilir lan hödük! esnek olmasa kalın kafan nasıl çıkacaktı oradan hıyar!

son en önemli not: sekste en önemli faktör partnerle olan uyumdur. boyutun sadeve motive edici etkisi olur fiziksel bir etkisi olmadığını anlamış olduk..

şimdi siktirin gidin biraz sevişin yada kitap okuyun!
Boşalın rahatlayın.
pozisyon zenginliği açısından uzunluk önemlidir.

misal doggy style yapmak isteyen bir çift düşünün. 10cm pipi vajinaya erişebilecek midir? erişirse ne kadar erişir? ne kadarı girer?
Biz boşuna mı o kadar Gergedanın kanına girdik lan.
Neyse ben zaten kumandaya uzanmak için büyütmüştüm.