bugün

lama gibi tükürmeleri, gülerken hayvan gibi anırmaları, bayanlar varken küfürlü konuşup kaba olmaları, kızsızlıktan ölmüşçesine yolda gördükleri her kıza öküz gibi bakmaları, her şeyin en iyisini ben bilirim edaları aşırı iticidir.
-Alık alık bakmaları.
-Anlama özürlü olmaları.
-Söz verip tutmamaları.
-Önüne gelene atlamaları.
susması, mesaj atmaması, ilgilenmemesi, kız gibi naz yapması, kazık kadar adam olup hala kaçan kovalanır oyunlarını oynaması kesinlikle itici yapar.
boş esprilerdir.
Beyinsizlik.
çok düşünen hemcimslerim var. hepsinin götünü keseyim diyorum sonra siktir ediyorum. enteresan.
Bir mekana oturulduğunda sürekli bir şeylerden şikayet etmeleri, yüksek bir sesle kendini öven bir tavırda konuşmaları, gördükleri her ortalama üstü güzellikte kızı potansiyel sevgili veya seks ihtimali olarak görmeleri, kadınların nazik davranışlarından nem almaları ve hemen farklı bir gözle bakmaları.

Say say bitmez kısaca. Kaliteli bir erkek kendini anında belli eder zaten.
Yılışıklık!
biladerli falan konuşması. allahım ya elime ne bulduysam ağzına indiresim geliyor.
yavşaklık.

kadınlarla konuşurken götünün başının ayrı oynaması, herkese yaranma çabası, sırf iyi görünebilmek adına kıvıra kıvıra konuşması. mesajlarda veya sosyal medyada şu ":)))" yavşak gülüşü kullanması. iticisiniz.
bunların başında kesinlikle küfretmeleri gelir. ne kadar yakışıklı olursa olsun küfreden bi erkeği hiçbi kız sevmez. seven bi kız varsa o kızda da vardır bi sorun. bi de yılışık yılışık zorla gözüne girmeye çalışanlar yok mu. özellikle metroda çok rahatsız edici bi şekilde dik dik bakanlardan nefret ediyorum rahatsız olduğumu belirten hareketler yapıyorum öfleyip püflüyorum yok almıyo kafası. hala bakmaya devam ediyo öküz gibi. bi de bakanlar benden nerdeyse 20 cm kısa erkekler neyine acaba senin??!
Düşünemememiz. Gerisi zaten düşününce düzelecektir.
Kafadaki tahtalarının eksik olması, ya da böyle olanların çok olması ya da hep beni bulması.
(bkz: kafamda deli sorular)
pembe t-shirt.
saçının uçlarını sarıya boyatmak. arkadaş üniversiteye öyle gelinir mi? hem de inşaat fakültesine. silkerler afedersin.
Ağız kokusu, giyim kuşama özen göstermeme, bakımlı olmama, insanlara nazik davranmama.
am göt meme muhabbeti yapması. dünya bu hipotenüs etrafında dönmüyor be canım, kalk yüzünü yıka.
Görmemiş gibi hareket etmesidir. Her kuşun eti yenmez gençler, akışına bırakmayı öğrenmemiz lazım ...
Am göt meme muhabbeti yapmayıp, ölümüne yavşak ve ölümüne entelektüel takılması.
Dünya am, göt, meme hipotenüsyle dönmüyorsa, 7 milyar insan ışınlandı mı bacım?
bacakları keyfimizden açmıyoruz biraz anlayış.

(aslında bu pozisyona geberiyorlar dipleri düşüyor ama her zamanki gibi belli etmiyorlar, az şeytan değilsiniz)
Dedikodu yapmaları .

Aşırı kıskanç olup , eşlerine nefes aldırmamaları.

Baba olduklarında, çocukları ile ilgilenmemeleri.

Kadını tapulu malı gibi görmesi.

Erkeği üstün ırk gibi lanse etmesi ve " ben erkeğim , olacak o kadar " lı cümleler kurması.
Ellerinde araçlarının anahtarlarıyla gezinmeleri.
Pembe giyinmek.
Bacaklarını ahtapot gibi açıp oturmaları

Kirli tırnaklar

Beyaz olmayan diş

Ütüsüz giysiler

Balkonda üstü çıplak ya da beyaz atletle oturmaları

Ter kokusu

Olur olmaz yerde kızlara bakmak.
Kizlara bir sorum var. Nasil bir erkek istiyorsunuz siparişini verelim amk. Gerçi sizin istekleriniz bitmez nasil yapacaksak.