bugün

Doğru okudunuz sayın sözlük yazarları. Bu kız erkeklere 20 yaşına geldim halen bakireyim diyen kızdır.

Geçen yıl mp3mü attım cebime taktım kulaklığı ilahi dinleyerek gidiyordum. 3 delikanlı birbirleriyle küfürleşerek yavaş yavaş yolu kaplaya kaplaya ilerliyorlardı. ilerden mini etekli bir kişi geldi.(kız diyemiyorum artık) 3 erkek durdu yolun ortasında kızla sohbet etmeye başladılar. Kız, bakireyim, bu akşam ki partide bozacağım falan diyordu. Artık dayanamadım kulaklığı çıkartıp kızın kolundan tutarak uzaklaştırdım ortamdan. 3 delikanlı birşey diyemedi bile. Kız, "seni şerefsiz, seni polise vericem, burası laik bir ülke" diye bağırıyordu. Durdum ve bacım dedim, kendine çeki düzen ver, ulu ortalıkta böyle şeyler konuşmaya devam edersen başına kötü şeyler gelir deyip uzaklaştım.

1 yıl sonra (bugün)
O kızı 1 yıl sonra ilk kez gördüm. Kapanmıştı, yüzü nurlanmıştı. Beni görünce gülümsedi ve Allah Razı olsun ağabey dedi. Bende tebessüm ederek, içimdeki o müthiş huzurla yoluma devam ettim.

Ahh şu ateistler şu huzuru bir bilseler hemen dine dönecekler diye içimden geçirdim.
müslüman olarak gördüğüm entryden ötürü ateist olasım geldi.
bildiğiniz kaşardır. aranıyordur.
Muhtemelen yalan söyleyen kızdır. Bu kadar rahat şeyler konuşabilen kızı çoktan..

(bkz: Yazık)
--spoiler--
1 yıl sonra (bugün)
O kızı 1 yıl sonra ilk kez gördüm. Kapanmıştı, yüzü nurlanmıştı. Beni görünce gülümsedi ve Allah Razı olsun ağabey dedi. Bende tebessüm ederek, içimdeki o müthiş huzurla yoluma devam ettim.
--spoiler--

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)

seni görünce o nurlu(!) simana özenerek kapanmıştır belki ne biliyon *
kolundan bi tuttum...
sonra gömlek düğmelerini...
pıtt,pıtt,pıtt....
sonrası malum ulan!!
(bkz: adamı dinden soğutmak)
(bkz: sözlüğü incicilerin basması)
Lafı kesip teste başlanılması gereken durum.