bugün

(bkz: erkeklerden soguma sebepleri)
1 asiri fanatizm.
2 ter kokusu.
3 kil sorunu.
4 tembellik.
5 kiroluk.
6 pintilik.
7 paranoyaklik.
her şeye karışmaları. özgür bırakın bizleriii.
herkesi ve herşeyi eleştirme hakkını kendilerinde bulmaları. o erkeklere sami abinin sesinden şunları söylemek istiyorum= ".mına koyayım sanki kendi biret bit..."

edit: bi de sürekli hesabı tek başına üstlenme emelleri olan tipler var. aklıma şimdi geldi. çok çirkin.
kış günü buluştuğunuzda burnundan akan sümüğün montuna şıplaması.
her şeye tamam demesi yeterli.
maço olmaları
çok ilgili veya çok ilgisiz olmaları (dengeyi sağlayamamaları)
sürekli ben şöle ben böle demeleri
pis olmaları
cool takılcam diye ergen gibi kapris yapmaları
aldatmaları.
temel neden lezbiyen olmaktır. gerisi teferruattır.
kadından kadına değişen nedenlerdir.
bayanlara hesap ödetmeleri veya bayanlardan para istemeleri.
sevgilisine doğru koşarken sümüğünün baloncuk olması ve arkasını çiğnediği ayakkabının ayağından fırlaması.
Kimse burda cimrilik demesin lütfen . Oraya gidelim hesabı erkekler ödesin , barda erkekler ödesin , cafede erkekler ödesin , sinemada erkekler ödesin vb. Gibi olaylarda para sürekli erkeğin cebinden çıkar . Tabi buyrun istediğiniz zaman ısmarız ondan sorun yok. Ama her zaman olmaz . Bankamız yok bizim .
uzun bir şey anlatıldığında kısa cevap vermesi .
(bkz: yav he he)

hani bunları yazan da kadınlar. kadın lan altı üstü. soğuk su içerken muhallebi tadı almak isteyen, bu olmayınca trip atan gereksiz varlık yani.
odunsunuz odun.
temiz olmamasi
kotu kokmasi
cok killi olmasi
her disiye yavsamasi
kultursuz olmasi
sadakatsiz olmasi
dil bilgisinden yoksun olmasi-en onemlisi bu, bebeyim-temin-yanliz yazan, -de da mi ki eklerini ayri yazmayan erkek iliskiye 2-0 yenik baslar.
savurganlıktır. görüldüğü üzere herkes cimrilik yazmış e neye göre cimrilik demekki kızlara para savuran bir adam var bu yüzden normal adam cimri oluyor. yani o adam kızları bizden soğutuyor. kızlar her erkeğe bir kulp takma meraklısı olduğundan soğurlar.

adam kıskanır kıskanç olur ayrılınır, kıskanmaz geniş olur ayrılınır.
adam para savurur küçük düşürüyor beni derler ayrılınır, para savurmaz pinti erkek denir ayrılınır.
çok sever belli eder ezik denir ayrılınır , belli etmez sevmiyor diye ayrılınır.
romantik olur ayrılınır odun olur ayrılınır.

yani gerçekten yazılamayacak kadar çok var aslında sebep ararsan elbette soğursun bir insanı olduğu gibi kabul edemiyorsan yanında durma zaten değiştirmeye de çalışma.
Hiç bir kızı gerçekten sevmemeleri.

en çok seviyorum diyenin bile siz yokken gözü dört dönüyor genelde.

aldatmaya meyilleri. Yalancı olmaları. Hayatlarını tek bir sey için yönlendirmeleri.
lezbiyenlik akımı en büyük nedendir. Bunun arkasında bakımsızlık etkin rol almaktadır.