bugün

kendinizle barısık olun ve asla abartı makyaj yapmayın. hem cildinize yazık daha genc yasta mahvetmeyin. bakımlı olmakla kokos olmak farklı kavramlardır. bunları birbirine karıstırmayın.
akilli olun. *
erkeklerin gönül eğlendireceği kızlar salak olan kızlardır. o nedenle götürme amaçlı salak kızları tercih ederler. ama bazılarında duvara toslarlar.
azıcık, anlaşılır olun.
mümkünse çalışmayın evinizde oturun çocuğunuzu büyütün bi kadının en önemli ve en kutsal işi vatana millete hayırlı iyi bi evlat yetiştirmektir nitekim çocuğun ilk öğretmeni annesidir. hem kadınlar çalışmadığında ülkede işsizlik sorunu falan kalacagını sanmıyorum herkes evine ailesine bakabilecek.
seksi sevin, gerçekten seviyorsanız birbirinizi sevişmekten çekinmeyin, partneriniz gibi siz de zevk almaya çalışın ama b.kunu çıkarmayın tabi ki de. * *
kapris ve nazınız mümkün olduğunca az olsun.
"uzatsan tam süper olacak."
normal bir erkekten tavsiye: huzur verin.

abazan bir erkekten tavsiye: verin.
Erkeklerin, karşı cinsle envai çeşit münasebetlerinden kazandıkları tecrübeyi dile getirdikleri tavsiyelerdir.

1.Meseleleri önce kendi vicdanınıza vurun, problem edilmemesi gereken sorunları naz vb. sebeplerle problem ederseniz erkeğin sizi sevme enerjisini boşa tüketirsiniz.

2.Erkeğin ailesine yalakalığa kaçmayacak ama soğuk da durmayacak sevecenliği ve samimiyeti gösterin, onun baskısı olmadan kıymet verdiğinizi gösterin.

3.Mutlu bir birliktelik istiyorsanız titizlendiği hususlara dikkat edin. Siz çok güzel yemek yapıyor olabilirsiniz ama o okuma saatlerinde sessizliğe titizleniyorsa hiç bir anlam ifade etmez.

4.Yalnızlığını bozmayın.

5.Başınızın çaresine her zaman bakın. Bütün bir ömür boyunca bir kadını sırtında taşımayı istemez hiç bir erkek. Buna mukabil, onu sıkmayacak kadar yardım istemeyi de ihmal etmeyin.

6.Kazancınızı rahat rahat harcayın ancak, ona da size ihtiyacınız olan bir şeyler alma fırsatını bırakın.

7.Hayatınız boyunca arkasında duracak bir erkek bulmayın. Hayatı paylaşmak, birini taşımaktan daha eğlencelidir.

8.Bu ve buna benzer bir çok şeyi size yapmayan erkeğin yanında 1 saniye bile durmayın. Zira ömür uzun, tek taraflı bir fedakarlık sizi yıpratır. Sonuç mutsuzluk olacaksa buna gerek yok.
erkekleri normal ve abazan diye sınıflandırmayın *
fazla asılmayın durduk yere dötümüzü kaldırıyosunuz. fazla naz yapmayın bıktırıyosunuz. önce asılıp sonra naz yapmayın delirtiyosunuz.
*terli terli soğuk su içmeyin
*ceryanda kalmayın
*paranızı sadece çantanızda taşımayın. ceplerinize koyun birazını. *
*yemek yedikten hemen sonra yatmayın.
çok konuşmayın, herşeyi çok bilmeyin, herşeyden şikayet etmeyin, hayatımın aşkısın, herşeyimsin vb. yalanlar söylemeyin, ciddi birini arıyorum ayağı yapmayın.Ne aradığınızı biz biliyoruz zaten.
çocukça davranıp sevgililerinizi bezdirmeyin.
kendi yapamadığınız şeyleri erkek milletinin yapmasını beklemeyin zaten sizin yapamadığınız birşeyi erkekler hiç yapamaz , onları superman zannetmeyin .
sevgilinizle dolaşırken etraftaki kızları işaret edip "güzel mi" diye sormayın. ya da sorun, ama alacağınız "güzeeel" cevabından sonra 10 saat triplere girmeyin. *
biz ne dersek onu yapın. *
(bkz: tööbe tööbe dedirten başlıklar)
depresyona girmiş bunalımdaki kız modeli takılıp ilgi çekmeye çalışmayın. yemiyoruz. ha istediğiniz ilgiyi gösterebiliriz, ama bilin ki numaranızı yediğimizden değil, sizi yemek istediğimizden.
bir yerde okumustum; "beyaz atli prensi bekleme, seyis de gelmez, at a kalirsin."
erkeklerin tavsiyelerini okumayın,

şayet bi hata yapıpta okumuş bulunduysanız bile; hiç mi hiç dikkate almayın *
bastan hep dunya masumunu oynayin, bunu cok iyi yutuyoruz. boyun bukun karsimizda biraz da hoslandiysaniz. daha ilerde, kuvvetli, kendini asla ezdirmeyen, kizi oynayin. mesela asli'yi avrupa yakasi'ndan. ben de izliyorum. ne diyaasın beee yeetti beee, gozlerini kisarak soyluyor ya asli, o cok asik oldugu cem'den igrenir gibi. oyle davranin iste, zaman biraz gectikten sonra. sonra tam gaz devam. boyle cok iyi.
şansınızı zorlamayın.
burnunuz* kalkmasın.
*açık olun
*karşınızdakine güvenin
*kendinize güvenin*
*bu üçüne sahip değilseniz sahip olana kadar bir ilişkiye başlamayın , sonra ilişkiyi de sevgiyi de basitleştiriyorsunuz.
kitap okuyun, harita bilginiz olsun, gündemi takip edin yani oturup ciddi şeyler de konuşulabilinecek yaratıklar seviyesine yükselin... *