bugün

Önemli sayılır.
parası olan her türlü yakışıklı görünür. gönül gözü açılır hemen.
bir yere kadar önemli olabilir. oradan sonra yola karakterle devam edilir.
25 altıysan evet. Değilsen başka sebepler çıkar ve o eksilere takla attırır.
Bence karizma daha önemli.
Erkeklerde yakisikli isen kadinlarda da guzel ise,bircok konuda hayata 1-0 onde baslarsin. Aksini soyleyen dombilidir.
Aksini düşünen kadına rastlamadım daha.

Güzel kadınlar ve yakışıklı erkekler hayata daima bir adım önde başlar. Tabii ki kendilerini yerle bir etmemek kaydıyla.

Ne olduklarının farkında olarak hareket ederlerse kazanan olacaklardır mütemadiyen.
O kadar da önemli değildir. Karakteri, ses tonu, gülüşü daha önemlidir.
Hep söyledim, söylemeye de devam edicem. Önemli olan "karizma".
Tabii ki önemlidir.
Hadi ama beyler, hiçbir kız yanında soba borusu ile dolaşmak istemez.
önemli tabi kide ama önemli kelimesinin zorunlu anlamına gelmediğini de vurgulamak lazım.
Yakışıklı erkeklerle kanka karizmatik erkeklerle sevgili oluruz .
Gönül ota da konar boka da. Biraz gideri olsun yeter. Önemli değil yani kafanıza takmayın.
Erkeğin yakışıklısı çirkini olmaz, efendisi ve piçi olur. Yakışıklılık arayan kezbandır.
Yakışıklılık fakirlerde işe yarar ama bunun Altını çizmekte fayda var.
Erkek olsun kadın olsun dış görünür daima önemlidir sonuçta "dış görünüşle ağırlanıp fikirlerinizle uğurlanırsınız."
değil ama şöyle değil. ilk karşılaştığınızda normal insan olarak gördüğünüz birinden hoşlanmaya başladığınızda, günden güne sizin gözünüzde bi şey oluyo böyle nasıl tarif edeyim onu, her gün birer tık daha bi yakışıklılaşıyor gibi. sonra duygularınız eksi yöne kaymaya başlayınca da allah beni napmasın ya tipe bak, ben bu çocuk için mi uykusuz kaldım diyebiliyorsunuz.

duygular efenim, duygular..
Bir soru.

Evet. Sarışınsa zaten tadından yenmez...
önemlidir. tek bir kişiye yetmek istiyorum diyorsan önemli değildir. sonuçta herkes über karizmatik seksapel fazla yakışıklı olamıyor sevgili arkadaşlar.
önemli olmasa yalnız olmazdık değil mi?

önemlidir.
Evet, onemlidir. Degildir diyen yalan soyluyodur. Bir insan dusunun. ilk goruste zaten o insanin iyi mi, kotu mu, yalanci mi, durust mu, ne kadar uyumlusunuz kestirmek zordur. Ilk goruste insanin karakterinden degil, gulusunden, bakisindan, dis gorunumunden hoslanirsiniz. Ikincil olarak karakter ve uyum girer devreye. Dis gorunum kadinda da, erkekde de onemlidir bu yuzden.
Önemli değildir ama ortalıkta tarzan gibi dolaşan biride olmasın. Bu ara erkeklerde saç sakal bıyık birbirine karışmış gidiyor zaten.
statü ve giyim daha önemli bu dönemde.
aşkın gözü kördür , aşk bitince geriye kalan önemlidir.

arkadaşımın yorumu; öküzlüğüm tuttu sendromundan sonra yerle bir olan yakışıklılığın ömrü kadardır önemi.

benim notum; öküzüyle mutlu görünüyor. yakışıklılık pek önemli değil.(izin aldım yorum için).
(bkz: fotoğraf gönderilen kızdan ses soluk çıkmaması)
Yakışıklılıktan ziyade öz güven daha önemlidir. Öz güven dediğim ego, ya da her söylenilene bir cevabınızın olması değildir. Ben çok konuşan her şeye cevap veren bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun sevemem mesela. Bana göre erkek biraz sessiz olmalı. Şimdi yakışıklılık demeyelim illa kusursuz bir surata veya fiziğe ihtiyacınız yok.Mesela sizin gamzeniz, gülüşünüz, gözleriniz, duruşunuz, bakışınız veya herhangi size ait bir özelliğiniz karşınızdaki insanın gözüne hoş görünebilir. Bir kız belki ilk gördüğünde yakışıklı insana sempati duyabilir. Ama ikinci üçüncü ve dördüncü görüşünde o da diğer insanlar gibi sıradanlaşır. Artık sizi siz yapan şey olan karakterinize göre değerlendirir ve sizle ona göre iletişim kurar. Ama yakışıklılık önemli değildir demiyorum bakın. Önemlidir ama bir yere kadar. ilk başta bir adım öndesindir sonra karakterin senin karşındaki insanda yerini belirler. Bu yüzden yakışıklı insanlar ben yakışıklıyım elimi sallasam ellisi diye düşünüp salmasın kendini. Yakışıklılıkla bir yere kadar gidebilirsin. Yakışıklı değilim diye de kimse karalar bağlayıp kenarda beklemesin. Görünüşünüze özen gösterip iyi bir insan olduğunuzda sizin için dezavantajı olan bir şey olmaz.