bugün

Prensesler gibiydim baba evinde.
Yada bittim gözün aydın Demet Akalın şarkıları.
(bkz: delikanlım)
oğlan mailem oğlan ! gibi.
one direction, justin bieber, nil karaibrahimgil/sağ eller havaya, yangın var, what the fuck, lenka vb.
shakira - my hips don't lie.
model - makyaj
banu alkan - neremi neremi.
Yazgımla kanlı bıçaklı, Kalbim hep alacaklı, Hayalim üç kelime o da şöyle; Evli, mutlu, çocuklu.
Nirvana - rape me.
Bu kadar kolay sanmaaaaa delikanlıım'dır mesela. Bir erkek söylediğinde garip kaÇabilecektir.
sarılmandan belli kırıcan mı belimi
çok canım acıdı çeksene elini.
aylin aslım- ben kalender meşrebim.
sarılmandan belli kırıcan mı belimi ? - ayşe hatun önal.
Evli mutlu çocuklu ve seni anan benim için doğurdu az daha unutuyordum en önemlisi o şimdi asker tam tüy dikmelik şarkı topluluğu diyebiliriz.
eğer o erkeğe bir tripkolik midir nedir yada şu arabesk rap hedelerinden söylerseniz sizden tiksinecektir. ( sevgilisini üzmeden ayrılmak isteyenlere tavsiyedir.)
erkek güzeli -sezen.
bayrağın altına yatır beni. tırmala beni kaşı beni. ismini hatırlamadığım bu şarkı.
ozlem tekin- kiz basima.
(bkz: ordunun dereleri)
cem adrian - bana ne yaptın .
dolly parton jolene. gaysen, lezbiyensen eyvallah sorun yok.
şebnem ferah'ın şarkılarının %60'ı.
Hande yener hadise atiye vb şarkıcıların şarkılarını erkeklerin söylememesi gerekiyor.
Edit:yanlışlıkla dilime dolanmıştı kızlara rezil oldum.
dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe, sırf sana benziyor diye usulca sokulup selamun aleykum hacı dedim. en acayip duranı bu şarkı.
(bkz: leman sam anladım).
adını hatırlamadığım bir şarkıcının şarkısı. şöyleydi. buraları yıkılıyo benden yıkılıyo. her gün peşime bıyıklı takılıyo. bu şarkıyı bir erkeğin söylemesi çok garip kaçar.
(bkz: besame mucho)