bugün

ben evet diyorum.
Bir defa aşık olunur, geri kalan kişilerde hep o aranır ama bulunamaz.
görsel
Sanırım açıklanacak şeyleri yazmış.
erkekler değil adamlar 1 kez aşık olur.

rakıyı sek kadını tek seveceksin ki bu hayat.
erkekler sadece bir kez aşık olur.
kadınlar da öyle.
gerisi sadece gerisidir.
n'evet malesef öyle.
evet aynen öyle. hey yavrum hey kaç 1 kere hemde..

her seferinde de inanıyolar ya en çok bunu seviyorum.
Dogru bir kere asik oluyoruz. Sonra o kiz cekip gidiyor hiyar gibi ortada kaliyoruz.
Birden çok aşık olabilir ama biri bir başka olur.
Erkegi kızı mı var bunun.
Erkekler aşık olmaz onlar kovadır.
evet diyeceğim başlık. en azından kendim için, bundan sonra hoşlanabilirim ama aşık olabileceğimi sanmıyorum.
benim oyum evet.
Güneşin düşme açısına, abisine bacısına bağlıdır, bazıları bazı severken bazı aşklar çok yağlıdır.
bir kere oluyor. diğerleri sadece aklına getiriyor. sevemiyor ve acı içinde yıkık bir hatıra evine dönüyorsun.
Hayır. Kendimden biliyorum 2 kere oldum ikisi de birbirinden güzeldi.

Ama tabiki sonu hep aynı...
Evet mi hayır mı desem bilemedim şimdi. Aşk denen kavram sorgulanmalı ilk başta. Gerçekten böyle bir manevi olay var mı yoksa hormonların beynin ve hücrelerin bizde yaptığı ibnelikten mi ibaret anlamak lazım. Aşık olduk mu olduk yani. Hiç yoktan o karmaşayı yaşadık. Karşında ki kişiyi hayal ettiğin gibi görmekten fazlası değil aşk denen şey. Ya da öyle olmayan birini bulup hayalinde ki kişiye çevirmeye çalışmak da paranoyaklığın başlangıcı. Ama şöyle bir şey var 1 kez aşık olur deyip bunu da çok bir bokmuş gibi lanse edersen mal gibi kalırsın. Beyninizi böyle şeylere alıştırmayın. ilk aşık olduğunuz veya aşık olduğunuzu sandığınız kız/erkek çatır çatır da başkalarına aşık oluyor. Sizin de karşınıza tam istediğiniz gibi davranan yapmacık olmayan biri çıkarsa çok doğal kendinizi kaptırmanız.
Erkekler birden fazla aşık olabilirdir.
Defalarcası muhtemel. Aksini söyleyen yalan söylüyordur.
(bkz: sen benim ilk ve tek aşkımsın) bababa.
Kendimden yola çıkarak söylüyorum; ben 2 kez aşık oldum. Birinde lisedeydim ama çok sevmiştim, 3 yıl falan kendisiyle geçmişti.

Öbüründe de üniversitedeydim, o da 2 yıl sürmüştü ve onda da çok sevmiştim. O ilişki bittikten sonra başka bir kızla da yine 2.5 yıl falan ilişki yaşadım. Ama onu bir türlü diğerleri kadar sevemedim, diğerleri kadar bağlanamadım. Ne yaptıysam olmadı. Belki de o kişiyi sevemedim, bilemiyorum.
bence sadece erkekler değil. kadınlar da 1 kere aşık olur. aşk olduğunu sandığımız çoğu şey sevgidir aslında. aşk 1 kere yaşanır. asla bitmez. ilişki bitse bile, yara orda kalır. düzelemezsin. sevgi, kalıcı sevgi gibi kavramlar aşktan çok farklıdır.