bugün

asıl soru kızlarda stalklıyor mu.
memeli fotoğraflarınızı arıyorlar. başka da bir şey beklemeyin.
Doğduğu hastaneyi bulduğum insan oldu. Ha tabi değmezmiş orası ayrı mesela ama buna layik birisini bulunca sizden daha iyi stalklıyoruz kızlar,
Bana kalırsa stalk yapıyosunuz beyler ama deyat kısmına bizler kadar hakim olabilirmisiniz bilemiyorum.
bir kadının stalklama potansiyelini görene kadar stalk yaptığımızı sanan zavallılarız. mayamızda yok..
Hem de nasil.
erkek adam stalklamaz stakllıyosa erkek degildir.
(bkz: ibne)
stalklamak ney? cahilligime verin olum, bilmiyom.
Ben yapmam ama yapan arkadaşlarım var.
Hem de deliler gibi yapıyoruz.
Bir tane bile sosyal medya hesabım yok. Hatta bazıları nasıl kullanılır onu bile bilmem.

Bu sebepten, Sanırım stalklamıyorlar.
Ben doğduğu hastaneyi buldum. Siz ne diyorsunuz.
(bkz: hem de ne)
Alkol kafasıyla zor olmuyor mu hocam o.
Evet şeklinde cevaplanacak sorunsal.

Ben hoşlandığım kızın eniştesinin annesinin teyzesinin torununu bile buluyorum amk.

Mesela kızı gördün mekanda. Hemen Swarm'dan mekandaki kişilere bakacaksın. Oradan Twitter ve Facebook sayfasına. Eğer kız check-in yapmadıysa masadaki arkadaşlarının swarmını bulup, foursquare'den o hesabı açıp takip listesindeki tüm kızları inceleyerek sizinkinin hangisi olduğunu bulacaksın.

Oradan bulamazsan swarm'dan kankalarının Facebook'larına bağlanıp toplu fotoğraflarda senin kızı arayacaksın. O da Yok diyelim; o zaman kızın fotoğraflarını beğenenlerden sizin kızı bulmaya çalışacaksın.

Bu kadar zahmete inanın ki aranan kişi bir noktada bulunuyor.