bugün

ikisi aynı anda yapınca: çocuk.
(bkz: NEYE GÖRE KiME GÖRE)
milli erkekle, orospu kadın evlenince hak yerini bulur.
bir şiirle sözlerimi bitirmek istiyorum;
zar zar dedin
başımın etini yedin
al sana çift zar
yırt istediğin kadar.. *
siz nelerle uğraşıyorsunuz ben şimdi bilim yapıyorum.
yeni bir şey ürettim la!
(bkz: oral seks aparatı) **
sahiplenen ve sahiplenilen.
kullanan ve kullanılan.
güçlü ve güçsüz.
yarrak ve am.

ne kadar aynı olabilir ki?

feministlere bol sharon stone'culuk oynamalar diliyorum.
dikkat ederseniz erkeğin durumunda "ilk kez" olayı vurgulanmışken kadında "süreklilik" vurgulanmış. yani kelimelere bakalım, etimolojik gidelim, sevan sevan nerdesin nişanyan.

eksik, ajitasyon dolu ve orospu mihraklı bir açıklamadır. dikkate almıyorum.
ama yine de sınırsız sevişmek isteyen kadın varsa onları kabul edecek yığınla ülke var.
Erkek sevisince yine erkek kadin sevisince yine kadin sadece siz rahat durmuyor ve her boka bir isim takmak istiyorsunuz.
Garip ama gerçek olan durum. sorumlusu kadınlardır. Durumu kabullenmişlerdir. sevişen kadınlara erkeklerden çok kadınlar orospu gözüyle bakmaktadır.
çok ayıptır.
'sikerler öyle tanımı.. o kadar kolay mı o işler?' dedirten tanım.
arkasından orospu denen kadının üstünde zıplarken iyiydi değil mi ama... odadan çıkınca kız orospu, kızın koynundayken çiçek böcek... sonra türk kızı niye iyi sevişemiyor neden türk kızı bize vermiyor. işte senin denyoluğundan oluyor. o orospu dediğin kızlar olmasa sikecek fiş ararsın.

orospu dediği kızın arkasından 5 saat koşup, dil döken yatağa atmak için gurursuzca çırpınan adamlar var bu ülkede.
ülkede hala eşitlik anlayışının olmadığını gösteren durum.

kadın meta olarak görülüyor hala yazık.
cinsi ayrımcılık dediğimiz şeyin daha farklı dillendirildiği olay.
komedi trajik durumdur.
geleneklerden kaynaklanan bir çelişkidir.
samimiyetsiz anne baba beyanaati. anne baba diyorum bak. niye bi dusun.
"hani namus iki bacak arasında değildi?" denir.aslında bu önerme biyerde de yanlış eğer kendimle çelişmem gerekirse. erkek çok sevişince, seçici olmayınca adı onun bunun çocuğuna çıkıyor afedersin. * * bu erkek biyerden sonra abazılığa mahkum kalıyor oh canıma değsin. *
sevismis bir kadinin kendini aklama cabasidir.
kadınlar çatır çatır sevişiyor. herkes halinden memnun. kadınları iki destek atayım da iş düşsün sazanıda artık iş görmüyor.kimsenin kimseye bir şey dediği de yok.

olay sadece ulaşamadığı ciğere mundar demesidir kedinin. ne oluyorsa o kedi yüzünden oluyor, o kedi doyduğu zaman ortalık durulacak.. kedilere sahip çıkalım kedilere.
türkiyenin adaletsizliğidir.hani kadın erkek eşitti.
milli olmakta her zaman iyi bir şey değildir. (bkz: emre belözoğlu)
anasını siktiğimin ayrımcılığının her türlüsü kötüdür. bu da çok farklı değildir bir ayrımcılık örneği olarak.
her an veryansın ettiğim konu. Acaba ne zaman çözülecek bu durum iç sesim bana daha çok uzun bi zamanın geçmesi gerektiğini söylüyor. Aslında hayatınızı istediğiniz gibi yaşamak elbette ki sizin elinizde kim ne derse desin,kurallarını her zaman kendin belirlersin. Sıfatlar her zaman göreceli kalacaktır. Çok klişe bir laftan dem vurup orospuluk seks işçilerine verilen isimdir demek istiyorum. Seks ise eğer başlıkta tartıştığımız gibi düşünülmeye devam ederse yeni nesil gençlerimizin mastürbasyon sevdası olacaktır. Seks iki kişiliktir,her şey kadar normal her şey kadar bir ihtiyaçtır. Bu kadar fazla dile düşmüş olması bile zaten medeniyet seviyesini apaçık ortaya koyuyor
bir erkek olarak sonuna kadar hak verdiğim tespit.
Elin sevismesinden bize ne mantigi bunun ustesinden gelir. Iki kisi sevisir onlarin zevki bizi niye gersin?
ülkede kadınlara ulaşamayan barzoların erkeklere yaptığı pozitif ayrımcılık.
güncel Önemli Başlıklar