bugün

yapılan algı yönetimine karşı dimdik ayakta durarak sesimizi tüm dünyaya duyurma vaktidir. ezilen de, horlanan da, ikinci sınıf insan muamelesi gören de biz erkekleriz!

erkekler günümüz bile kutlanmıyor...
erkekler günün kutlu olsun manyakçığım.

hadi çık omuzlarıma seninle delirmeceler yapalım.
Erkek olmak zor değil.

Sen parasız çulsuz vasıfsız it ayağı yemiş gibi gezen bir işe yaramazsın.
Bir vajina uğruna öldürülmektir. Bir arkadaşı mahallede vurmuşlardı kız yüzünden... Belalısı varmış kızın.
Bana da sevgilimin yanındayken bıçak çekilmişti.
Erkekler yaşadıklarını kimseye anlatamaz. Ahhh ahhh.
teşekkürler pvhy, gerçekten erkeğin erkekten başka dostu yok. keşke biz bize yeteriz diyebilseydim ama maalesef...
kadın olmak daha zor ya. her ay adet, çocuk doğurmak vs... fiziksel olarak bahsediyorum tabii.
neresi zor ayol. asıl kadın olmak zor. gebersin erkekler. a unuttum ayol demeyi.
dünyanın pipileri birleşin.
Ağlama melis. Evet.
ya nesi zor ya, bi sikimden anlamadan asalak bir sekilde hayatinizi surduruyorsunuz. tek derdiniz sikinize hakim olamamak. duygusalliktan uzak olmaniz sizi daha guclu kiliyo sizinle bas edebilmek icin sizin gibi ruhsuz bi orospuya donusmemiz gerekiyor.
Askerlik ve bazı zor işler (kanalizasyon işleri vs) dışında çok zorluğu yok.
ortadoğuda erkek olmaktan ziyade, insan olmak çok zor. hatta daha açıklayıcı konuşmam gerekirse, ortadoğuda canlı olmak çok zor. canlılıktan ziyadeyse, var olmak çok zor. daha önce var olmamışlar ortadoğuda var olmadıklarının mutluluğuna varmalılar bence. yok olmuşlar için aynı şeyi söyleyemem, çünkü pişmanlığın faydası yoktur. istemeden ortadoğuda doğmanın, var olmanın getirdiği pişmanlık.
erkekler neler çekiyor bir bilseler...
Bir Kıvanç tatlıtuğ, bir burak özçivit olamadıysanız doğada seçilen tarafsınız . Kadınlar sizi beğendikleri zaman manav reyonundan karpuz kavun seçer gibi seçerler ve size hiç saygı duymazlar. O yüzden, kariyerli, paralı ve narsist biri olmak durumundasınız.
insan babasını kaybettiğinde bunu daha iyi anlıyor.
gerçeklik payı olan iddia. örneğin yakışıklı, fırlama, ağzı laf yaparak ahkam kesen, motorcu, dövmeci, sporcu ve müzisyen olmayan bir erkek bu devirde aşka ve sekse yıllarca ulaşamayabilir. ayrıca '' sadece kadınların kalbi kırılıyor '' şeklindeki yanlış inanıştan ötürü mağdur olabilir. ülkemizde kadınlar zorunlu askerlik yapmaz ama erkekler gerekirse üniversitede iken askere çağrılabilir mesela. bunlar da belli başlı zorluklardır.
kadınların zorunlu askerlik sorunları yoktur, daha doğuştan hayatları garantidir evlenecek keriz bulurlarsa hayat boyu g.t üstüne yatıp kerizi söğüşleyebilirler. Anne ve babalarının maaşlarını alabilirler yeterki allah erkeninden versin. dünyada en rahat yaşayabilecekleri ülke türkiyedir.