bugün

türkiyede pek yoktur.

zira ezen konumdadır, e ezenin dezavantajı olur mu?
olmadık zamanlarda hayata karşı dik duruş sergileyen organ .
ev geçindirme derdi, istemesende sen erkeksin yaparsın baskıları, sen erkeksin ayakta kalırsın, erkekler ağlamaz, erkeksin yaparsın, edersin v.s. pek çok şey yazılabilir ve uzar gider.
Buraya yazabilecek bi ' sey bulamamak.
(bkz: geri çekilme)
dolu dolmuş ve otobüste yer verilmemesi. böyle orosbu çocuğu zihniyet var işte ülkede.
(bkz: prostat olmak)
sevişirken (eğer prezervatif yoksa) hatun kişisinin içine boşalmamak için penisi zor bela dışarı çıkarmaya çalıştığın o an...
bütün dezavantajları siker atar.

hatta özetleyecek olursak; bir penise sahip olmak. o yaptırıyor her şeyi.
Sabah ereksiyonu. Gerci duzenli seksten sonra geciyor ihihi...
(bkz: tayt)
ilk adımı atmak.
sürekli güçlü durmak zorunda olmak.
kalabalık içinde malafat kalktığında saklamak için uğraşmak.
kızlar (bkz: am benim dilletirim bağ benim belletirim) pankartı açar marjinal olur. erkek yapsa, sapık olur, it olur, şerefsiz olur.
2 günde bir sakal tıraşı olmak ve saçlarını iş yaşamı yüzünden uzun tutamamak.
kız arkadaşla romantik bir şekilde koklaşırken malı dikmek. *
kadınlardan daha az yaşayacak olma realitesinin dışında hiçbir dezavantajı yoktur. bir de bazıları sevdi mi çok/çoh/çoğ sever bildin mi?
kimseler görmesin diye gizli ve kuytu köşeler de ağlamaktır.
http://inciswf.com/1299119727.swf
Ah o alet yok mu alet yine kalktı pantolunun altından.
internet kullanmaktır.
hangi siteyi açsam karşıma çıplak kadınlar çıkıyor. ben bile etkileniyorum bazen. asdfgh

bu tür şeylerden sadece abazanlar etkilenir diye de düşünmeyin. bence sağlıklı her erkek etkilenir. bu yüzden erkek olmak zordur. bunların arasında namuslu erkek olmak çok daha zordur.
kamyon gece şarampole yuvarlanmasın diye arada tanker boşaltmak zorunda kalmaktır. sevgilin ile french kiss in doruklarındayken ereksiyon haline geçip tüm romantizmin içine sıçmaktır. vs vs vs ...
evde bekleyen, sevişmekten, yemek yapmaktan başka işe yaramayan birine para verip paranın amına koymasını beklemek.
kızlar tarafından rahatsız edilmek.

bıktım azizim bıktım artık.
üniversitede hocanın odasına girememektir, sınav için asistandan tüyo alamamaktır.
güncel Önemli Başlıklar