bugün

Bi bitmediniz dedirten baslik. Erkegim ve ustun degilim simdi gidebilirsin.
Arkadaş az önce aldığı cevaptan sonra mı açtı bu başlığı merak ettim.
hangi bilimsel makaleymiş o veya hangi akademik kuruluş yayınlamış. yayınlayamaz götünü keserler.
feministleri çıldırtan gerçek. onlarda bizim kukumuz var diye övünmeye devam etsin.
bir kadın olarak ve bir feminist olarak söylemem gerekirse doğanın kanunu bu. erkek daha güçlüdür ki dişisini koruyabilsin. avlanabilsin. erkeklerin analitik zekaları daha yüksektir ki barınak yapabilsin, tehlike anıyla baş edebilsin. kadınların ise duygusal zekaları yüksektir. çocuklara annelik yapabilsin. onları koruma iç güdüsüyle hareket edebilsin. çocuğu hayata duygusal olarak hazırlayabilsin. kadın ve erkek eşit değildir. eştir. feminist olmak bunun farkında olmaktır. erkek düşmanlığı değildir. ezilen, dayak yiyen hakları çiğnenen kadınların, annelerin, kız kardeşlerin sesi olabilmektir.
yeter arkadaş. kızlar sana vermiyor diye bu kadar araştırma şunları. avutma kendini.. bir kadının sıcaklığını bilimsel araştırmalarla elde edemezsin..
Sıçtım bir genelleme devrik cümle kurarak.
Üstün yahut alt kelimeleri kıyaslama bakımından kullanıldığında, bu kıyaslamanın özünü oluşturan "kıyaslananın" ne olduğunu da yazmak gerekir. Şayet konu "topyekûn" ele alınmaya çalışılıyorsa ilkokul seviyesinde zekaya sahip olduğunuzu ispata yelteneğinizi anlarız. Bunu ispat için o kadar uğraşmanıza gerek yok Biz biliyoruz.

Ortaçağ önermesidir.
Kaynağı göremiyorum buradan biraz ayağa kalkıp arkanı döner misin?
Bilim umrumda değil. Benim gözlemlerim benim için daha önemli. Ve ben kadınla erkeğin eşdeğer olduğunu görüyorum.

Bu arada kendinin feminist olduğunu düşünenleri de gördük. Erkeğin analitik zekası yüksekse zaten erkek üstün olur. Feminizmi yerle bir ettiniz.
bir zırvadır, o test edilen kadınlar feminist değildir, erkek yalakasıdır.
... Ve tomris hatun pers ordusunu yenilgiye uğratmıştı. kendisi savaşı kazandıktan sonra Pers kralı Büyük kiros'un kafasını daha önce söz verdiği gibi kan dolu fıçıya atar ve "Hayatında kan içmeye doymamıştın, şimdi seni, kanla doyuruyorum!" der ...

milletinin tarihinde tomris hatunlar olmayan yazar beyanıdır. Utanmaya davet ediyoruz.