bugün

evlilik kadar saçma bir eylemin yaşı olmaz bırakın bu tatavaları hayatınızı yaşayın gezin tozun evliliğin insana sağladığını düşündüğünüz düzenli hayatı size hizmetçileriniz verebilir. Lanet olsun harem bile kurabilirsiniz. Asgari maaş ve biraz üstü ile geçinmek zorundaysanız bulur bulmaz evlenin tabi düzenli seks ve yemek gibisi yok.
30 dan öncesi olmaz.
olmayan bir yaştır.

çünkü "evlilik" dediğin şey aslında zorunlu bir şey değildir. insan istediği zaman istediğiyle, istediği yerde evlenebilir, istemezse de evlenmez. saçma geleneklerin saçma dayatmalarının en büyüğüdür evlilik.
imzayı atıp evini kurduğunda bir kuruş borcu yok ise ideal yaştadır.
Yas mas yoktur.
Okul bitti askerlik yapildi is bulundu ev alindi araba da var ise ondan sonraki zamanlar evlenmeye musaittir. Geriye kaldi tatli mi tatli hanim hanımcık hamarat guzel bir kiz bulmak..
en iyi yaş kesinlikle 84tür. öncesi kurtarmaz.
150 falan.
otuz'dur otuz.
32-33-34 idealdir. kadın içinde 26-27-28 idealdir.
büyük konuşmayım ama ya bir ev parası yada ev parasına yakın bir birikimim olacak. Yani evlenince en fazla 2 3 sene kredi-kira falan ödeyeceğim, yoksa evlenmem zor. kendimi biliyorum çünkü geçim derdi ev kirası telaşesi falan bana göre değil.
36 ( otuz altı ) dır. bana neden evlenmedin diye soranlara öyle söylüyorum otuz altıyı bekliyorum şeklinde. seneye 37 olacak o yaş şimdiden haberini vereyim..

yaşı yok bu işlerin doğru kişiyi veya doğruya en yakın birisini bulduğun an oturtacaksın o masaya. doğrudan kasıt akşamları oturup konuşabileceğin derdinin üstüne dert değil derdine çözüm olabilen insan. erkek içinde kadın içinde böyle. gözlerine baktığında o sevgiyi görüyorsan hiç korkmadan arkanı dönebiliyorsan veya o döndüğünde gözleriniz arkada kalmıyorsa tamamdır işte. gerisi gelir zaten kendiliğinden.
28 30 yas bir erkek icin idealdir cunku o yaslarda anca olgunlasip jazir hale gelir.
evlenmek için ideal yaş diye bir şey yoktur.

hısım akraba, onun bunun dolmuşu ile evlenmeye kalkmayın.

ya doğru iş yapın ya da hiç yapmayın. olan çocuklara oluyor.
30-35 arasıdır. Hayatta istediği herşeyi yapabilecek zamanı kendisine tanıdıktan sonra evlenen erkek şüphesiz ki evine ve eşine daha sadık olcak ve bekarken yaptığı aktiviteleri evliykende yapmak isteyerek mutlu bir aile tablosu çizecektir. Genç yaşta evlenip huzursuz bir hayat yaşamak yerine, biraz olgunlaştıktan sonra evlenin.
25. Erken baba olmanin tadi hic bir seye degismez.
içinde yaşanılan topluma göre değişir. sanayi toplumlarında ortalama 25 tarım toplumlarında ortalama 20 iyidir.
50 amk. hayattan bıktıktan sonra evlenin artık kafaya bişey takmayacağın sikin taşşağına denk yaş .. o saaatten sonrA kaynana derdi olma ihtimali de çok az hepsi ölmüş oluyor.
millet beleş seks için evleniyor resmen. erkek için ideal evlilik yaşını bilmem ama bence hiç kimse 30`dan önce evlenmemeli.