bugün

Espri yapmak ve gülmek. Amk kızları ne yaptığın espriden anlar. Ne samimi bir şekilde güler. Öncelikle erkek erkege olduğun zaman kesinlikle lugatina yeni bir küfür eklenir. Bu çok önemlidir. Ama kızlarla iken öyle midir. "Aaa çok ayıp" , "ama lütfen ya biraz daha az küfür" demelerinden benim espiriye gülme hevesim kaçıyor.
Bide espriden anlamış gibi yapıp hafif siritmalari yokmu. Lan mal sen o espriyi anlasaydin gülmekten karnına ağrılar girerdi. Iste bunlar hep cinsiyetcilik. Tşk.
amk sevdiğin kızla yaptıklarını çıkar,geriye kalan her şeyi erkekle yapmak daha zevkli.
Kola-çekirdek ikilisi.
31 çekmek. Ulan ne olacak, bilgisayar oynayıp bol bol küfür etmek.
Pes oynamak, halisaha, street fighter,diye uzar gider.
Adı ismail olan adam da bunu demesin ya hahaha is ma yil.
https://www.youtube.com/watch?v=vOjsm3Kw5Zk
bayağı zevkli görünüyor.
dostunsa her şeydir.
Maç izlemek,pes oynamak,kız peşinde koşmak,kahvede yapılan absürt muhabbetler.
( abimden biliyorum bakmayın öyle)
Tavla oynamak tabiki de.
çok samimi olduğun bir arkadaşsa herhangi bir oyunu çok oyunculu oynamaktır.
Fakir edebiyatı yapmak. Çekirdek kola yapmak. it ayağı yemiş gibi gezmek.
(bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
play station oynamak, counter strike atmak.
işin şakası bir yana langırt oynamaktır aga . halı sahadan bile zevklidir. *
Kağat oynamak. Evet. Teşekkürler.
geçen liseden arkadaşlarla buluştuk iftar yaptık (bekar olanın evinde buluştuk) sahura kadar muhabbet ettik tadına doyulmaz bir şeydi.

15 sene geçmiş.
mangal yapmak.
pes oynamak.
alkol ortamı.
pilavlıya gitmek.
Evin mutfağını kapılarını beyaz eşya ankastresini değiştirelim boyatalım emri verildi.
Mecburen evet denildi.
Neyse...
Mutfak söküldü kapılar söküldü, marangozlar yeni mutfak dolapları, odaların kapılarını getirdi montaja başladı.
Hatun ustaların başında, toz yapıyorsunuz, bura olmamış, burayı neden kırıyorsunuz, şunu şöyle yapın, bunu şöyle yapın, bu olmamış, biraz açık kalmış vs vs vs adamların başında her işine karışıyor.

Ustalar ya sabır çekiyor, ben de balkonda çay makinesinde çay demleyip çay sigara keyfi yapıyorum. en sonunda ustaların başında olan adam yanıma gelip "abi ya, Allah'ını seversen şu yengeyi başımızdan al da işimizi yapalım" dedi.

Adamın öyle bir demesi vardı ki inanın adama acıdım. Gerçi adam da bana acımıştır "bu kadınla nasıl ömür geçiriyor" diye, neyse...

Evde ev işi yaparken bir kadın ile değil bir erkek ile çalışın.

Kanepe için düşünelim.
Erkek için kanepenin önemi iki şey ile sınırlı.
TV ve ambargo yediğinde yastığını battaniyesini alıp gidip yatmak.
Yok yani kanepeyi şuraya çekelim, tamam olur.
Aaaay üniteyi de çekelim, tamam olur.
Olmadı, güneş arkadan vuruyor TV görüntü kaybı oluyor. Öbür tarafa çekelim.
Tamam Galiba şimdi oldu, neyse böyle dursun ileride yine değiştiririz.

iç ses:
Bu AMK kanepesi TV karşısında olsun yeter. Odanın neresinde olursa olsun. Zaten gündüz TV seyretmiyoruz, seyredersen perde var güneş için.
TV kablolar raflar ünite taşımak montaj cıncık boncuk biblo ıvır zıvır yerleştirmek de işin tuzu biberi.
Balta alıp kanepeyi TV yi parçalamak mı yoksa hatunu balkondan aşağı atmak mı daha iyi diye içinizde fırtına kopar.

Bunun için ev işinde kadın ile çalışmak mı?
Düşman başına.
Tavla oynamak
Bilardo oynamak
Okey oynamak.
seks hakkında konuşmak.

sansürsüzce.
Gözlerinin içine bakıp, yakınlaşarak aniden. Öhhhhm.

Niysee ...
Hamama gitmek.
Birbirinizi sırayla ovalarsınız.
(bkz: iskambil oyunları)
bana göre her şey. birbirlerinin arkasından kıskançlık krizlerine girmeler yok, çekememe derdi yok, tatil desen en eğlenceli şekilde yapıyorlar, gıybet derdi yok sadece futbol vs konuşuyorlar. erk*klerin dostluğu > kızların dostluğu.