bugün

babaya sorulduğu taktirde hiç de hoş karşılanmayacak kızdır.

-babacığım, erkek arkadaşım bizde kalabilir mi? odamda kıvrılır yatar.
+hee kalır tabi kızım ya. eczaneye de gitmemi ister misin?
-niye baba?
kurduğu cümleden bir dakika sonra morgda yatan kızdır.
erkek arkadaşı onda kaldı diye sevişmek zorunda olmayan kızdır.
babasına kalp krizi geçirterek öldürüp daha sonra mirasına konmayı düşünen kız.
(bkz: son sözler)
her anlamda geniş aile dir.
helal bu kıza ve aileye demek geldi içimden.
türk olması ihtimali düşük olan kızdır.
odasına ateş alan barut gibi kızdır.
şizofrenik bi sevgilinin size bizzat sorması halinde değişik durumlar ortaya çıkabilir:

-erkek arkadaşım biz de kalabilirmi serhat?
+erkek arkadaşım? hmmm, kalsın mına godum ibnesi, bakam kimmiş?
-ne dedin anlamadım canım?
+kalsın bebeğim dedim, akşama grup yaparız olmadı.
-grup derken?
+okey falan diyorum ya, bi de 4. bulduk muydu değmeyin keyfimize.
-canım sevgilim benim çok düşüncelisin.
+asıl akşama gör sen beni, ne düşünceler var bende.
(bkz: yurt dışında anlamlı yurt içimde anlamsız cümleler)
- babacığım, erkek arkadaşım bizde kalabilir mi?
+ben den de buyurmaz mı?
- efendim babacağım?
+ ona göre don giyecem de kızım
-erkek arkadaşım bizde kalabilir mi babişko?
+ahahahahişko.
-bunu evet olarak alıyorumkişko.
+siktirip giderişko.
(bkz: ruhuna el fatiha)
eğer bir gece kalacak bir yeriniz olmazsa;

Kız arkadaşın abisi gelip sizi alır eve gidince babayla tanışırsınız sonra abisiyle koyun koyuna bile uyursunuz..

baba da hiç bişey demez hoş geldin oğlum der.

ne yani? zor mu bu kadar? kız vermek zorunda mı bu durumda illa ki..
*
dayak isteyen kızdır.
" hanım keleş i getir "
(bkz: Bir Cesaret timsali)
erkeklerle konuştuğu için geçen aylarda adıyaman'da öldürülüp, kümesin altına gömülen kızcağız gibi bir sonu olma ihtimali olan kızdır.*
uludağ sözlük'ün aynasıdır.

bana 'neden burada ciddi yazmıyorsun lan?' diyen eski takipçilerimi direkt bu başlığa yönlendireceğim.

neyse, ailelerinizin dahi bedenleriniz ile ne halt edeceğinize karar verme hakkı olmadığını bir gün anlayacaksınız da zor olacak sizin için.

şimdi pek sevgili sözlük yazarları bu önermede erkek arkadaş ifadesini biraz deforme etsek ve 'kocamla birlikte sizde kalabilir miyiz?' olsa ağzınız kapanıverirdi değil mi canlarım.

neden kapanırdı?

devletin kutsadığı ilişki pek süper, imamın kutsadığı ise tadından yenmez değil mi bebeklerim?

el kadar çokcukken penislerinin bir kısmı kesilmiş ve kocaman insanlar olduktan sonra dahi bu konuda herhangi sorgulamaya girmemiş kişilerden bahsediyoruz sonuçta.

belki cennette erkeklere sünnet olup olmak istemedikleri sorulur lan! şansınızı orada deneyin.

bonus tanım da ekleyelim;
gebermeyip de yavrularsam, benim kızımdır. kendi bileceği iştir. göt delikliğinin lüzumu yoktur.
Avrupalı ya da Amerikalı kızdır. He türkiye' gelmiş ise ajandır. Anında tutuklanmalıdır. Ayrıca kendim de sorgulayabilirim. Değişik sorgulama tekniklerim var. Aramızda kalmalıdır.
akli dengenin göreceli bir kavram olduğunu düşünen kızdır. ama bir hata yapıyordur: akli denge konvansiyonel (mutabakata dayalı) bir kavramdır ve babasının içinde bulunduğu toplumun akli denge üzerine mutabakatı, marx'ın aile üzerine tezleriyle belirlenmemiş olabilir..

pardon: sataştığım yazar arkadaşım çaylakmış. kusura bakmasın. aramıza dönünce devam ederiz artık...
tokatı yer anında.
vay arkadaş kimsenin aklına neden bizde kalıyor diye sormak gelmiyor.Geleceğin muhafazakar (olduğunu düşünen) babaları
bunu sorabilecek aileye sahip kızdır.