bugün

erkegini mutlu etmek icin her seyi yapmaya hazir kiz. bence herkes boyle olmali.
Vay anasını ne sevmiş be dedirten kızdır. Oh erkeği de onu tıraşlar şimdi... Sonra pürüssüz, yumuşacık, sıcacık... *
erkeği mutlu etmek bir yana gerim gerim gerer. şu an bana deseler ki adriana lima sana etek tıraşı yapacak, kabul etmem. elinin ayarı yoktur falan neme lazım kökünden alır. hele ayıptır söylemesi taşaklar falan hassas bölgeler yani kıvrımlı, tırtıklı.
Söz konusu olay Türkiye de geçiyorsa kezbanın bıyıklarını vs. Kestikten sonra erkeğine "Gel hazır elim deymisken" hallediyim" Demesi ile gerçeklesen olaydır.
Kil yumagi gormekten , pişik kokusu duymaktan bikmis nazik kizdir.
erkek arkadaşının malum yerlerindeki tüylerden kurtulmasına yardım eden kızdır.

Yapmasındır. Şuan cinsellikten soğudum yemin ediyorum.

Güzelim iyi hoş da biraz da mahremiyet olsun aranızda o ne ya adam senin kıllı bacaklarına, koltukaltına ağda yapmamalı, bunlar insanı cinsellikten soğutur aynı şey erkeğe yapılan da aynı sekilde.
Düşünsene kızım sevgilin maymundan geldiğinin kanıtı evrimin en büyük örneği ve sen o adamın bırak o kısmı sırtına göğüsüne ağda yapıyorsun. Kusarım lan ben adamın kıllarının içine. Öyk düşününce bile midem kalktı. Gitsin kuaförde ne yaptırıyorsa yaptırsın ama kıl tüy işinde biraz olsun mahremiyet.