bugün

28 ülkede yayımlanan "Men's Health International" dergisi erkeklerin seks yaşamındaki rakamları içeren bir makale yayınladı. işte enteresan sonuçlar:

* Sağlıklı bir erkek yaşamı boyunca 1 trilyon adet sperm boşaltıyor. Bu 17 litreye bedel.
* Evli erkek haftada 2.4 kez seks yapıyor. Bekar erkek 2, sevgilisiyle yaşayan erkek 3 kez.
* Evli erkeklerin yüzde 80'i 70 yaşına kadar muntazam cinsel ilişkide bulunabiliyor.
* Sünnetsiz erkek sünnetli erkeğe oranla yüzde 25 daha fazla zevk alıyor.
* Erkekler için en ideal seks zamanı cumartesi gecesi. En az seks yaptıkları saat ise pazartesi öğle saatleri.
* Erkeklerin yüzde 53'ü tanımadığı biriyle seks yapmayı hedefliyor. Kadınlarda bu istek yüzde 21.
* Bir erkek ortalama yılda 812 saat tamamen seksi düşünüyor. Yılda 26 saat seks yapıyor.
* Her üç erkekten biri ereksiyon sorunu yaşıyor. 50'sinden sonra bu sorun yüzde 300 artabiliyor.
* Erkeklerin yüzde 48'i erken boşalma sorunu yaşıyor. Gerisi ortalama 15 dakika dayanabiliyor.
* Erkeklerin yüzde 43'ü çıplak yerine iç çamaşırı giyen kadınlardan daha fazla tahrik oluyor.
* Erkeklerin yüzde 61'i karanlıkta sevişmeyi tercih ediyor. Kadınların yüzde 57'si loş ortamı seviyor.
* Penis ereksiyon halinde ortalama 12.89 santimetre. Normal zamanda ise 8.85 santimetre.
Yüzde 1'inin cinsel organı 20 santimden daha uzun.
* Erkeklerin yüzde 53'ü seksi dostlarına, kadınların ise yüzde 22'si ise seksi alışverişe tercih ediyor.
* Erkeklerin yüzde 31'i kadınların fiziğinden etkileniyor. Yüzde 3'ü ise zekasından.
* Erkeklerin yüzde 50'si cinsel ilişki sonrası uyuyor, yüzde 31'i sigara içiyor, yüzde 15'i yemek atıştırıyor. Televizyonu tercih edenlerin yüzde 71'i spor müsabakası izliyor.~http://www.bayanca.net/oku.php?k_id=176~
- başbakan olarak ilk icraatım 28 ülkede yayımlanan "Men's Health International" dergisinin ülkeye girişini yasaklamak olacak arkadaşlar.
+ ama efendim, nasıl olur? ülkede milyonlarca kişi hayatını o derginin araştırmalarına göre düzenliyor. bu tam anlamıyla bir kaos olur.
- yapacam nuri, yapacam. bu işin sonunda kellemi alacaklarını biliyorum ama yapacam..