bugün

ankara barosu başkanıdır ve resmi olmayan sonuçlara göre türkiye barolar birliği yeni başkanıdır. iktidar yanlısı metin feyzioğlu'nu yenerek tbb başkanı olmuştur.
güven veren bir insan. tbb başkanlığını kutluyorum.
(bkz: pkk lı değilim ama)

Tam da yukarıdaki kafa yapısına sahip biridir.

"Akp gitsin de ne olursa olsun" kafasının yıkayıp yağladığına bakmayın.

Aynı kafa bugün apo piçinin avukatı olan eren keskin ile fetocu cevheri'yi güzelliyor.
Haksızlıklara Boyun eğme Başkan.

Başarılar.
Apo yürekli Richard savunduğuna göre ne tırt biri olduğunu iyi görün.
Helin bölek'i değil, adaleti savunmuştur.

Efendim grup yorum dhkp-c bağlantılıymış! Doğrudur. iyi de bir ülkede adalet senin benim doğruma, yanlışıma göre değil, adil yasalara ve onları uygulayan bağımsız mahkemelerin kararlarına göre tesis edilir.

Grup yorum daha dün kurulmuş bir grup değil. 2016'da daha önce yapmadıkları neyi yaptılar da konser vermeleri yasaklandı? Yaptıkları yasalara aykırıysa daha önce faaliyetlerine neden göz yumuldu?

Sevmediklerine yapılan zulümden memnun kalırsan, sıra sana geldiğinde hiç ağlamayacaksın.

Tüm yobazlardan nefret ettiğim gibi, Fetö'den de nefret ederim ama 15 Temmuz'da bunlara "karını, kızını alır, buraya getirir, gözünün önünde şey ederiz" diyenler için, alayı fetöcü olsalar da askeri liselerde okuyan çocukları aylarca içeride tutanlar için ne yazılması gerekiyorsa yazdım.
pek bir bekletim olmayan şahıs , metin feyzioğlu yani saray kaybetsin mantığı ile seçilmiş olduğunu düşünüyorum.

tabi şu an ülkenin en büyük sorunu saray o yüzden bu adamdan da birşeyler beklememiz lüks....
Türkiye Barolar Birliği’nin yeni başkanı.
"Hukukun üstünlüğünü sağlamak için yeterli çabayı sarf etmeyen bir anlayışın sonuna geldik" diyerek göreve başlayan Yeni Türkiye Barolar Birliği başkanımız. 348 delegeden 182'inin oyunu alarak göreve başladı. Rakibi Metin Feyzioğlu ise 156 delege alarak 8,5 yıl süren başkanlığını sona erdirdi.

Sayfasında Eren Bülbül fotoğrafı da olması gerekirdi belki ama Berkin Elvan'ın fotoğrafını koymasının sebebi, onun devletin onu korumak için görevlendirdiği kişilerce öldürülmüş olmasıdır. Eren Bülbül şehidimizdir ve Berkin Elvan canımı ne kadar yaktıysa Eren Bülbül de o kadar yakmıştır. Ama birisi devlet kanalıyla şehid ilan edilirken öbürü terörist ilan ettirilip meydanlarda annesi yuhalatıldı. Erinç Sağkan da bu eşitsizliğe son vermek için sayfasında paylaşmıştır. Eren'i de koysa daha şık olurdu. O ayrı...
hayırlı olsun diyor ve görevinde başarılar diliyorum.