bugün

annelerinin göster ama elletme tarzı terbiye(!) vermelerinden kısa bir süre sonra bu hale dönmüş zavallı hanım kızlarımızdır. anne sürekli kuku'sunun çok değerli olduğunu,kimseye vermemesi gerektiğini,peşinde koşsun dediğinden dolayı ileride büyük sorunlara yol açacağı acınası bir durumdur.

(bkz: eğitimsiz anne)
(bkz: fahişe olmaya meyilli anne)
(bkz: olmaz olsun böyle anne)

edit:farkettim de sözlükteki yazarlar kız olduğumu zannediyor. oha lan.
ergenlik dönemi'nin gereğidir. gayet normal bir durumdur bu. abartılacak bir şey yok. 2 sene sonra hakaret ettiğin o kızın peşinden koşarsın amk. aptal herif.
o dönemlerinde hepsinin toplanıp düzelene kadar bi kampa yollanması gerekir çünkü aileye de zarar çevreye de. Ama bu sefer de geri dönünce görmemişlikten sağa sola saldırırlar filan napsak ki ya ?
böyle, daha 16 yaşında olduğuna bakmadan bilmiş bilmiş konuşmuyorlar mı? insan ağzının ortasına bir tane çakmamak için kendini zor tutuyor.
ergen erkeklerin en büyük derdi.
facebook sitesinde 15 dakika takıldığınızda ortaya çıkan durum, biligler kısmında kendini öven kızlar, adının yanına parantez açıp (eqlemeeee, dürtmeee) yazanlar falan..
biz de ergendik bir zamanlar.
konuşurken ağzımız götümüze kadar kaymıyordu.
tamam hormonlarımız zirveydi o sıralar ama aşırı salaklıklar yapmadık yani..
yeni nesil ergenlerin kökünü kurutasım var...
8. sınıfa giden bir kız çocuğu topuklu ayakkabı giyer mi ya?
kırmızı ruj sürer mi?
sevişir mi orda burda kafe köşelerinde...
günah...
size harcanan emeğe günah...
Hormonların zirve yaptığı bir dönemde kendini erkeklere beğendirme çabasına girmiş kızlardır.
her lafı ağzınıza tıkamaya çalışırlar. laf oturtmak onlar için iq testinde artı 1 puan, ortamda en büyük beyin sahibi, üstün insan anlamına gelmektedir.

kesinlikle bir çok ergen gibi tavsiyeleriniz oh shit! nidalarını yükseltir. lan otur çalış dersine, bırak şu facebook'u dersin, sanane yarram diye bakar! ve her zaman ki gibi laf sokmaya çaba harcar.

ee küçük çocuklar sidik yarıştırmayayım dersiniz ama neyse bir şey demiyorum.

(bkz: baldız)
https://www.youtube.com/watch?v=jHOWNfhoT7I

aptal ergen diye aradım en yakın başlık bu çıktı. burun kıllarını agdayla alan japon bir hanımkızımız.
https://youtu.be/cdYxAuOWr0c
anneleriniz de bir zamanlar ergendi.
(bkz: ergen kızlar alsın benim gadamı)
kezban olması da diyebiliriz....
Düşman başına lan bu ne aq. internete girmeleri yasaklanmalı bunların. Madem 18 yaşından ufaksın girmen suç olmalı. Geçen biri 13 yaşında kıza yazdı diye linçleniyordu 13 yaşında kızına sahip çıkamayan aile suçlu olmalı ve ceza almalı bu durumda.
güncel Önemli Başlıklar