bugün

görsel

Milletvekilliği bitti Eren Erdem Ankara'da evinin önünde gece yarısı saat 2'de gözaltına alındı.
Suçlama: "Terör Örgütü Üyeliği."

not: Susturamadıklarını suçluyorlar.
geç bile kalınmış harekettir.
süleyman soylu reyize işte bu yüzden sahip çıkıyoruz, terör kalmayacak dışarıda inşallah.
Demek ki chp nin de yaptığı bazı doğrular olabiliyor.
Milletvekili olarak rahatlıkla çıkarabileceği adayı listesine koymadı. Basın toplantısında bahsettiği koltuk sevdalılarındaki sevdalı eren erdem di.
terörist dediğiniz vekillere seçilme hakkını kim veriyor?
cezaevine tıkılan biri c.başkanı adayı olabiliyorsa neden c.evinde
c.evindeyse nasıl c.başkanı adayı olabiliyor.
bunların cevabını bulabilir isek, demokratikleşeceğiz.
konu eren erdemin gözaltına alınması değil.
Dün 6 milyonluk partiye yapılanlar bugün 15 milyona yarın 30 milyona yapılacaktır. Buna herkesin dur demesi lazımdır. Eski bir millet vekili.
bilenler bilir, 2010'dan beri sözlükteyim; uzun zamandan beri de ara ara girip okuyorum sadece. artık tekrar yazmaya başlama vaktimiz geldi. 2010'da fetö ile ilgili entrylerimiz, orduda kemalistlerin tasfiyesi ve cemaatlerin yerleştirilmesi entrylerimiz, anayasa değişiklikleri ile ilgili entrylerimiz; kısaca bu ülkeyi bu hale sokan ne varsa yazdığımız tüm entrylerimiz eksilenmişti zamanın cemaat abileri, şimdinin akp'li yöneticileri tarafından.

bugün de diyorum ki; bırakın muhalefet partilerini arkadaşım. sokağınızı, mahallenizi, dostlarınızı, sevdiklerinizi örgütleyin. iktidar tarafından karşımıza çıkarılacak binlerce kişilik organize bir silahlı terör örgütü yaratıldı.

eren erdem'in başına gelenlerin bin beteri, bizim başımıza getirilecek. uyanın. örgütlenin.
görsel
gerekçesi olamazmış. hmm ok. acaba bu tarz bir zihniyet ve ilişkilerden olabilir mi. bilemedim tabi sadece beyin fırtınası yapıyorum.
-spoiler-

Devlet sırrı olması için mgk kararı olması gerekiyor, mit tırları için mgk kararı yok.

-spoiler-

Mgk'da aldığın gizli kararları açıklayacaksan gizli karar almanın ne anlamı var. Kendi gibi beyinsiz zannediyorlar galiba. Biz böyle bir diğer devletlerin, vatandaşın bilmemesi gereken karar aldık ama paylaşıyoruz sırrımız şu denecek hali yok.

Eren erdem konusunda da sadece mit tırları değil birçok ülke içi kalması gereken mevzuyu yurt dışına servis ediyor. Nereden ulaştığı bilinmeyen bilgiler var. Sanıldığı gibi hükümet değil devlet (aramızda bu ayrımı yapamayan ...lar var) gel bakalım sen bunları nereden aldın nereye veriyorsun der. Bunu türkiye devleti değil hangi devlet olursa olsum yapar. Bir rus milletvekili çıkıp türkiyeye alenen bilgi sızdırsa rusya da o milletvekiline sen ne yapıyorsun diye sorar.
sebebini bilmiyormuş sebebi şey olabilir mi... vatan hainliği???
Tanımıyorum. Umrumda olmayan olay.
sözde ohali kaldıracakları süreye kadar kim var kim yok ortalığın mına koyacaklar. ohal'in kalkacağı filan da yok orası da ayrı bir hadise. ayrıca sözde kazanılan seçimden sonra asıl gerçek darbe ve zararlı 25 haziran itibari ile başlamış bulunmaktadır. bir daha ki seçimlere kadar ülke olarak sindirilip, dış ülkelerin ambargosu altında orta doğu ülkelerinden birisi haline geleceğiz, tez zamanda sonunun saddam gibi kaddafi gibi olmasını diliyorum.
Ne mal oldugunu 2 sene once yazmistir nihat genc
https://odatv.com/eren-er...-kimsin-0704161200_m.html
--spoiler--
Odatv’den on arkadaşımız içerde. Odatv’yi ayakta tutacak yazar kadrosunu o zor günlerde bulamıyoruz. Soner Yalçın içerden yazılar gönderiyor. Bir yazısında bir şeyler söylemiş, ne demiş sorun nedir, hala anlayabilmiş değilim… Pat, Eren Erdem isyan bayrağı açtı, ‘biz arkadaşlarla topluca Odatv’den ayrılıyoruz, artık burada yazamayız?
--spoiler--
iran kurtarsın seni şimdi (bkz: oh oh suyundan da)
bazı arkadaşlar başlığın yanlış olduğunu, eren erdemin gözaltına alındığını, tutuklanmadığını yazmıştı.
oysa başlık bilinçli seçilmişti. yani doğruydu.
ergenekon, balyoz vs.' leri yaşamış her tc yurttaşı gerçeği görür. 8:40' da tutuklandı dedik.

ve eren erdem az önce " tutuklandı."

kaç ay değil kaç yıl yatar diye merak eden varsa, sorsun. söyliyeyim.

not: gözaltı, tutukluluk hali, infaz gibi kavramlar " hukuk devleti " nde olur. çaktın mı köfteyi...
g.d.o. *
Memlekette güzel şeyler oluyor bu bunun bir örneği sırada Tanrıkulu tanal var ne kadar vatan haini varsa paket yapılmalı.