bugün

yaşanılan üzücü hadisen den sonra alçıya alınan penisiniz ile daha, mutlu mesut yaşarsınız.

(bkz: önemli olan çapı değil işlevi)
şemsiye gibi kalınır betonun üstünde öylece.
(bkz: al kırdın kırdın)
korkunç bir film 3'te örneği görülmüş olan olaydır.
akıllara şu fıkrayı getirir;

fıkra bu ya; adamın birinin çok uzun çükü varmış, bi gün üçüncü kattan düşüp bu çükü kırmış. sonra hastaneye götürüp hemen alçıya almışlar, öyle masum bi şekilde yatakta yatarken vızzzzzzz diye sinek gelip çükün kafasına konmuş, adam kıpırdayamadığından hemen hemşireyi çağırmış ' hemşire hanım şu sineği kovar mısınız, çok rahatsız ediyor' demiş. hemşire de başlamış çüke tırmanmaya, tırmanmış tırmanmış tam sineği kovalayacakken düşmüş, tırmanmış tırmanmış tam kovalayacakken yine düşmüş, beyefendi demiş olmuyor yapamıyorum, kovalayamıyorum sineği demiş. adam da; 'siz bi kere daha tırmanın ben onu tavana yapıştırırım' demiş.
asfalta yapışmadan 1 an öncesine kadar her şeyin çok güzel olduğu aksiyon. çükün yere dik olarak temas etmemesini sağlayın. baktın ölmedin kalanları kullanırsın.
çivileme intihardır.
üçüncü kattan yüzüstü düşen adam zaten büyük ihtimalle öleceğinden, ereksiyon halinde olup olmadığının hiçbir önemi yoktur. yok eğer sağ kaldı ise, kurtulduğuna dua etmesi gerekir.