bugün

Boxer'la bacak arasına şıkıştırma işleminin ayağa kalkarken pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir aksi takdirde kaçışı yoktur.
-hocam kamuranda bir değişiklik farkediliyor mu?
-yoo hayır göremedim.
-nası göremezsiniz hocam bir değişiklik yok mu?
-haaa allah seni.ehehe.tabi çok çalışıyor olsun o kadar.seni geçer yakında o.
*
"o aralar kim bilir hangi hatunun ustundeydi" lafini akla getirecek ogrenci modelidir, zira lise yillarimdan kalma bir ani olarak bir tanesi de bizim basimiza gelmistir efendim,

sene ya 2000 ya da 2001 herhalde, x adli (adini vermeyelim, halka acilmasin deyyus) harbi ayinin onde gideni, beden dersine cikmadan once de, cok afedersiniz dal da$$ah milletin arasinda dolanan, bodoslama kalas, marangoz eli degmemis bir kardesimiz vardi, kulaklari cinlasin, hani liselerde de her sinifa ozel olur boyle sinifin da$$ah oglani, sinifin hem mali olarak gorulur hem de tembel, aksak etkisiz elemani olarak; hocalar da en cok bunlara takar; neyse bir gun biyoloji dersinde tahtaya kaldirilmistir kendisi, olagan bir olay olarak; zira her derste tahtada oldugu icin, hatta tahtanin onune bir sira konmasini istemis, fakat yasa taslagi meclise takilmistir; neyse abartmayalim...

efendim o gun de, lakabi gardiyan olan, bulent ersoy un sarisin ve de terminator gorunumlu bir versiyonu olan biyoloji hoca miz, olagandan da sinirlidir, x kardesimizin de, cok afedersiniz malafati, balta sapi gibi bariz pantolonun altindan belli oldugu icin, durumun vehametine varan sinif, kikirdeye kikirdeye bir hal olmus, hoca da soruyu patlattiktan sonra, elemanin orasina sonradan gozu gitti herhalde, biyik altindan gulmus*, kardesimizi de hemen yerine yollamistir.

benim icin carpici olan sey ise, aniden tahtaya kaldirilan o biraderin o anki durumu idi. ayazda kalmis bekci ziki gibi kalkmis olan kamisi kim bilir kimi dusunuyordu o aralar, ya da hic mi dememis miydi acaba "hoca simdi beni kaldirirsa zenci kafalarina geldik mina koyim" diye. o anda acimistim da cocuga, dalyan gibi cocuk, ziki belli olmasin diye, quasimodo dan da kambur eylemistir kendisini...

(bkz: bu da boyle bir animdir)
(bkz: bursa ataturk lisesi)
(bkz: yiğidin malı meydandadır)
parmak kaldırmak derken, hangi parmak?
net bilgi verilmediğinden insiyatif kullanmış olan öğrencidir.
(bkz: sınıfta ereksiyon olan öğrenci)
+ maşallah evladım, senden önce çıktı tahtaya.
- heryere benden önce girip çıkmasa olmaz zaten ehehe.
yillar sonra sinif arkadaslariyla bulusulup bir yere gidildiginde, her defasinda ortamdaki bir arkadasin, yeni tanisilan arkadasina rezil olamaya sebep okul anisini yaratan durum.
+kalk sözlü yapacağım
-hangimizi?*
iki kişi kalktığı için çift puan alması gereken öğrencidir.
değerli değersiz her şeyi tüketmekte kimselere pabuç bırakmayan azgın türk eğitim sisteminin yatağına bağladığı zevk nesnesi olarak kabul edilebilecek gençliğin buna verdiği manidar cevap olabilir. *
(bkz: tum kalkanlari indirin)*
hazır kaldırmışken birinin kazaya gitmesi kaçınılmaz olabilcek durumdur. kızdırmamak lazım.
''hocam bir cadırı toplayıp gelseydim'' demesi muhtemel olan zavallı.
(bkz: insanın başının belaya girmesi)
sözlü çokta s.kimdeydi sanki mesajı vermektedir.
sözlüden büyük ihtimalle 31 alacak öğrencidir.
ayıbını çeşitli akrobatik hareketlerle kapatmaya çalışsa da sınıfın bazı kızlarının dikkatli gözünden kaçamayacak, o günden sonra sınıf arkadaşlarından pek çoğunun ona karşı bakış açıları değişecektir. tabi bi' de erkek bunlar.
ben şöyle bir versiyonunu yaşadım. boş derslerden birinde öne doğru eğilmiş malafatı indirmeye çalışmaktayım
r= roamer
a= arkamda oturan güzel kız arkadaş ama sadece arkadaş

a: kantine inelim mi ?
r: yok ya ben oturcam.
a: niye ya gel hava alırız bahçeye çıkarız.
r: istemiyom yaa git.
a: senin bir sıkıntın var.
r: var amuğa goyim git işte.
a: söylemezsen gitmem.
r: söylemiycem sittir git
a: söyle ya ben kimseye anlatmam.
r: tamam sen kaşındın getir kulağını.
a: hadi söyle.
r: ereksiyon oldum.
a: yani?
r: zikim kalktı geri zekalı.
a: haaaaa... üzülme ya insanlık hali.

son cümleyi omzuma vurarak söylemesi ben paradokstan paradoksa atmıştır.

edit: eksi mi? düşene bir de siz vurun. ühü.
hocayı başıyla selamlayan öğrencidir.
yalan dünyadaki emirin pozisyonu görmesi halinde ''ooo çok sert diye.'' tepki göstermesine neden olacak durum.
dünyada yaşanabilecek en berbat anlardan biridir. bir de hoca kadınsa o zik inadına inmez öğrencinin yüzünü kırmızıya çevirir.
Orta okulda yasanabilen durum.
sözlüye kalkmak bir yana bir de bunların sözlüğe kalkan tipleri vardır ki sol frame'i adult foruma çevirir.
Önündeki çadırı ile geleceğe ışık saçan asil bir insandır.