bugün

ulu önder işini bilir. siz ondan daha mı iyi biliyorsunuz da eleştiriyorsunuz diye tepki gösterilesi durumdur.
baktığı her yerde banknot gören tüccar ve gerici zihniyetin bitmek bilmeyecek saldırılarından biri.
karşı saldırılar daha büyük olmalı!
(bkz: şehir tiyatroları emekçilerinden çağrı)
saçmalıktır. erdoğan önce beynini özelleştirsin ki fetullah'la birlikte değil sadece kendisi kullanabilsin.
istediğimiz oyuna sponsor oluruz, istemediklerimize de koca bir "mucuk" çekeriz demiştir.
özelleştirmedik bir kulağımızın arkası kalmıştı, onu da özelleştir rahatla dediğim durumdur. satacak bir şey kalmayınca açıp bir tarafını satacak mı acaba diye düşündürtür.
muhtemelen, hamad bin khalifa al thani'ye satacaktır.
özelleştirilsin, sonrada o tiyatroların birinde şu isimde bir oyun oynanabilir.

(bkz: her bi boku ben bilirim)
götümüzdeki don devletin olsa o da satılacak , yuh artık yuh .
(bkz: sen türkiyesin çok düşünme bunları)
(bkz: iyi uykular türkiye)
"tiyatrolar tiyatrocuların tekelinde mi? bizim tekelimizde ulağnnn.." rte.
sanatın devlet tekelinde olmasından daha iyidir. özelleştirme konusuna girmeden olayı doğru yorumlamak gerekir.
iki yüzlülüğe bak. devlet tiyatroya müdahale ediyor diye kuduranlar an başta bu kararı desteklemeli. özgür tiyatroysa al sana özgürlük. ama birilerinin maması da kesilmesin. yok öyle yağma. benim vergimi alıp ben hakir gören yapımlar yapacaksın, hem de özgürlük narası atacaksın.

böylece sözde özgürlük isteyen devlet zihniyetli kemalist yobaz tiyatrocuların da foyası ortaya çıkmış oldu.