bugün

Çok şey derdim ama Silivri bu ara soğuk olacakmış..
Bu tutkuyu anlayamıyorum. Kesinlikle içinde bastırılmış yüzlerce duygunun dışavurumu bu başka birşey değil. Aynısını geçen özdile yapan kemalist teyzeler vardı. Akıl sağlığı çok önemli.
genelleme yapmak cahilliktir. kadının yanındakiler bile şaşırmış tamam tamam diyorlar birde arkadaki adam en son deli gibi bir hareket yapıyor dikkat ederseniz. kadını savunduğum falan anlaşılmasın. bırak savunmayı ben böyle hareketler yapan, insana fazla değer atfeden insanlara müşrik bile derim ama bu salak üzerinden tüm türban takan kadınları aşağılamak cahil demek cahilliğin daniskasıdır. türban ve din yobazları gelmeden belirteyim dedim.
Kulağıma sesi geldi.

Teyzedir.
trajikomik davranışlar sergileyen kadın. bu görüntüleri bir konserde şarkıcıya yapılırken görsen normal karşılarsın çünkü çok ciddiye almazsın, gelip geçicidir. fakat bir siyasi lidere karşı yapılması üzücü. bir insana bu denli ilgi duyan kişinin ciddi anlamda psikolojik sorunları olması gerekiyor.
bunun da oy hakkı diğer insanlarla eşit he mi?
Bin yılın lideri, yüce şahsiyet, türk silahlı kuvvetleri başkomutanı sn.cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı karşısında görünce heyecanlanan bir hanimefendidir.
görsel

Bu bir dram evet.