bugün

Bir devlet bahçeli açıklaması. Enteresan...

Yavaş dön reis yavru kurtlar şaşırıyor.

--spoiler--

10 Ağustos’ta Erdoğan’a verilen her oy; imralı canisinin hanesine yazılmıştır.
10 Ağustos’ta Erdoğan’a verilen her oy; adaletsizliği güçlendirmiş, soygun düzenine ve PKK’ya can simidi uzatmıştır.
10 Ağustos’ta Erdoğan’a verilen her oy, zalimliğe ikram, küfre iltifat, batıla ödül, millet düşmanlarına ulufe anlamına gelmiştir.

--spoiler--

http://www.gazete2023.com...k-kazanmistir-h20061.html
Aynı konuşma metninde şöyle bir çıkış vardır ki... Of of of!

görsel
Kılıçdaroğlu ve bahçeli erdoğan operasyonunun bir parçasıdır.
işte yerli ve milli cumhur ittifakının temelleri bu kadar güçlüdür.
(bkz: akp ve bahçeli kuyrukçularının uğramadığı başlıklar)
Ooo demek devlet bahçeli değişmemiş tayyip erdoğan değişmiş!

Resmen devletin cumhuruna dönek deniyor burada Resmen hakaret ediliyor!
bir yandaşın öne sürdüğü bahane şu: bahçeli değişmemiş akpnin politikası degişmiş.
bu mantıkla bahçeli, pkk da politika değiştirip türk milliyetçisi olsa pkknın geçmişte yediği haltları hemencecik silip onları da mı bağrına basacak?
Ne yazık ki reisimize bu karalamayı yapan gargamel tipli şahıs reisimizin yüce lütfü sayesinde affedilmiş ve biadı kabul edilmiştir.

Yine lütfünu gösteren erdoğan hazretleri olmuştur ve gargamel nasiplenmiştir.
görsel
1 devlet 2 bahçeli.
Bir devlet bahçeli açıklaması. Mhp üyelerine duyurulur.

görsel
Siyasetin dini kitabı haysiyeti yok. Bugün bu lafı söyleyen "erdoğan a oy veren pkk ya oy verir" diyen kişi erdoğan için oy istiyor.

Sahi neyin var senin kuzum? Kasetin mi var? Bırak yayınlasınlar kasetini emin ol bundan daha kötü görünmezsin vicdanlarda.
bu iktidarı kim yönetiyor ?
bu muhalefeti kim yönetiyor ?

hadi bulun bakalım sayın muhalifler bir adam var türkiyede iktidar olanlar öve öve bitiremiyorlar
muhalefettekiler söve söve bitiremiyorlar
siz kısaca bunu diyorsunuz

recep tayyip erdoğan=recep tayyip erdoğan diyorsunuz
ben bir şey tespit ettim bence erdoğan meydanlara inmese bile kendisini sürekli gündemde tutar isterseniz tespit sunayım

erdoğan ortadan kaybolsa şu türkiyede

1- muhalefet korktu kaçtı diye ağzından düşürmez
başlarlar ekonomi bitti korktu kaçtı ülke perişan etti her türlü şey söylenir

2- iktidar nerede olduğu bilmediğinden ağzından düşürmez
iktidar suikast yapıldı adamı yakaladılar vermiyorlar derler her şey söylenir

gelelim sonuca 5 gün kala çıksa televizyonlarda boy gösterse ne olur düşündünüz mü

ben bir muhalif olarak ilk defa muhalefetinde erdoğanın elinde olduğunu fark ettim adam iki tarafıda emrine almış ne derse onu söyletiyor

bu adamımı kandıracağız adam herkesi peşine takmış bir yere götürüyor kimimiz öve öve kimimiz söve söve gidiyoruz peşinden

şimdi diyeceğiz hırsızlık yapıldı muhalefete o fırsatı vermese konuşamazdık
diğer gruba da buradan savunma hakkını verdi savundurdu

bir karar aldı 2015 de yapamadığını şimdi yaptı hem iktidarı hem muhalefeti biçti attı

hiç mi fark etmiyorsunuz her partinin içine elini uzatıp oyuncuları sürekli yer değiştiriyor piyasada kayyum diye dillenirken halk ağzını açamıyor

kusura bakmayın başa iyi partide geçse chp de geçse mhp veya akp de geçse tek yöneten kişi olacak
ben erdoğana muhaliftim adamın muhalefet dediklerimi yönettiğini fark ettim

koca türkiye bir adamı konuşuyor ağzından çıkacak laf ile kendimize malzeme arıyoruz
bu nasıl muhalefet adamın ağzından çıkanlara göre malzeme buluyoruz adam hiç konuşmasa neden konuşmuyor diye konuşur tartışırız

af edin ama bu adam iki tarafı da yemliyor iktidarı yemliyor o konuda konuşuyor muhalefeti yemliyor o konuda konuşturuyor.
Aktroller in uğramadığı başlık halbuki su an baya aktifler sözlükte.
--spoiler--

Geçmişi hatırlatanlar kimdir ve ne yapmak nereye varmak istemektedir...

--spoiler--

görsel
pkk nın a.na koyan adam reis dir .

ben pkk göremiyorum ya sen ?

selo demir parmaklıkları sayıyor lideri gibi .

daha ne olsun .

durmak yok gömmeye devaaaaaaaaam .
Bir bahçeli iki devlet...

--spoiler--

Geçmişi hatırlatanlar 2015 gibi taa fi tarihinde söylediklerimi ortaya çıkaranlar kimdir ve ne yapmak nereye varmak istemektedir...

--spoiler--

görsel
Inanmadın dimi bunu benim söylediğime. Ben hiç türkiye cumhuriyeti cumhuruna böyle bir laf etmiş olabilir miyim sence... He söyle lütfen?

Tabi ki montaj...

görsel
görsel

+ hüüüüpppp cııpcııpcıp... Ohhhh. Montaj be ya sende herşeye inanıyon he... Ehe. Ittifak olcaz mı reyisim göz bebeğim.
demirtaşın evini türbeye çevirenlerin hezeyanıdır.
Gereği acilen yapılsın. Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanına bu ağır ithamda bulunan devlet bahçeli dava edilsin. Net.

Böyle cumhur ittifakı mı olur ya...
Fetöye verilmiştir pkk ikinci planda.
Adamın gol diyo...

--spoiler--

Geçmişi hatırlatanlar kimdir ve ne yapmak nereye varmak istemektedir...

--spoiler--

görsel

Sanırım yüce lider galaktik kumandan recep tayyip erdoğan efendimis bu kötü ve ahlak dışı söz ve yakıştırma için beka beye dava açmıştır zamanında.
Bir bahçeli sözüdür.