bugün

Kalitenin çaktırmadan düştüğünü gösteren çoğalmadır. Bunun bir üslup ya da jargonla uzaktan yakından alakası yoktur, sadece yetersizliği gösterir, bu yazım tarzı, facebookta kendi yazdığı iletiyi beğenmekten farksızdır. Son olarak şunu söyleyeyim; yavaş yavaş entryleri arapça gibi soldan okumaya başladım, cümle sonunda "evet" görür görmez deparlı şekilde kaçıyorum.

Örnekli anlatım:

Şöyledir böyledir.
(onaysız-göreceli boş)

şöyledir böyledir, evet.
(onaylı-düz boş)
net diyen tiple aynıdır.
(bkz: oytunkaran)

ne var la rahat bırakın adamı. evet. *
(bkz: kesin bilgi yayalım)
Kendi dediğini onaylayan tiptir. Evet. Sözlükte çevrimiçi yüzlerce kişi var fakat hiçbiri oylama yapmıyor. ihtiyaçtan doğan tiptir.
içlerini ataşlar alsındır. evet. hayır. net. brüt. yarak. kürek. tfıss. fıss.
bazı ibnelerdir. evet.
eziklerin zoruna giden tiptir. evet.
Oytunkaran ın yedek hesaplarının coğalması ve canlanmasıyla karşıya çıkan durum.
eminim anlamına gelmektedir. genellikle inandırıcı olmayan entryler' de kullanılır.
hayırlısı bakalım..evet.
entrynin amına koyan yazarların çoğalmasından iyi olandır.
taklitçi huur çocuğudur hepsi. Evet. Şimdi dağılın.
virüs gibi çoğalıyorlar efendim durduramıyoruz. eve... lan?!?
Alayının göt veren olduğunu gösteren durum.
özgün olamayan yazarların bizi üzgün kılmasıdır. bir modadanda uzak durun.
Evett..
entry sonuna net yazan yazarları sayıca aştığını düşündüğüm zaten çokça görülen yazarların daha da çoğalması durumudur.
Kıyamet alametlerinden değildir. Ben okurken hoşlanmıyorum çok banel duruyor. Herkesin kendi sığlığı diyelim, yolumuza bakalım.
Yooo hiçte değildir. Hatta artık yok denecek kadar azlardır. Yoklardır.
Nirrdeeessiiinn oytuuunn ösledik.* Evet.
Hayra alamet olmayan durumdur. Tamam bazen hoş oluyor, daha doğrusu oluyordu ama artık mide bulandırıcı bir hal aldı. Birisi bir halt yaptı mı hemen biz de yapalım da hemencecik bokunu çıkartalım diye düşünen insanlar var. Hayret.

Hadi artık herkes sonuna "hayret" yazsın bundan böyle.
kötü bir durumdur.evet.
Kendini troll sanan ve olmaya çalışan herkes yapıyor.
Oytunkran gercekten bkunu cikariyor evet.
arkadaşlar taklitlerimden sakının. evet.
güncel Önemli Başlıklar