bugün

dağda ölen teröristlerin intikamını almaktır.
kendisi savunmasında açıkça ifade etmiş zaten

--spoiler--
Sadece naklediyoruz.

yorumlarınızı ise size bırakıyoruz

işte o savunmadan başlıklar;

1) Tam 40 yıl Silahlı Kuvvetler de, Devlet e, ülkeye hizmetle geçti.

2) Uzun yıllar, Devlet i, ülkeyi, milleti paramparça etmeyi amaçlayan, "Bölücü Terör" ile mücadele ettim.

3)Bu mücadelede,hayatlarını bu vatan icin feda eden,"Birkaç değil",birçok Mehmet i,kutsal vatan topraklarına,Allah ın şefkatine teslim ettim

4) Mahkeme salonuna gelen yanımda kolunu bacağını kaybeden Gazi cocuklarim gözlerime bakarak hep sordular: "Komutanım neler oluyor?" diye.

5) Ben bu salonda o çocuklarıma sadece, "Allah, Devlet e Millet e zeval vermesin" diyebildim.

6) Göğsüme madalyalar takıldı, tv ekranlarında, gazetelerde yere göğe sığdıramadılar..

7) Bir sabah uyandığımda sen darbeci oldun dediler. Bu kez dağlar yerine, emniyet, mahkeme, mahpushaneyi mesken ettirdiler.

8) Hakkımızdaki övgülerin yerini, onurumuza, gururumuza yapılan alçakça saldırılar yer aldı. Yağmur yağmış, salyangozlar ortaya çıkmıştı.

9) 11 Şubat 2011 den beri 14 ayı seçilmiş Milletvekili olarak tam 22 aydır hapishanedeyim.

10) Sayın Başkakan, manzara bu. Hep maddi gerçek dersiniz ya, benim de gerçeğim bu..

11) Şimdi size bir resim gosterceğim, -17.8.2012 Sözcü Gazetesi- BDP istanbul Mv Sabahat Tuncel halay çekiyor bu resimde.

12) S.Tuncel, PKK nın Eruh Şemdinli baskınının yıldönümünde halay çekiyor. PKK nın silahlı eylem ve Devlet e başkaldırısının yıldönümü.

13) BDP istanbul Mv Sabahat Tuncel, halay çekerken de, " Tek yol vardır, o da Öcalan ın özgürlüğüdür" demeyi de ihmal etmiyor.

14) Bu bahsettiğim hanım, Sabahat Tuncel, "PKK terör örgütü üyeliği" sucundan tutuklu iken, 2007 de Milletvekili seçildi.

15) Ve ne tedadüf ki, bu mahkemenin farklı üyelerden olusan heyetin verdigi kararla, serbest bırakıldı.

16) Ben de, Milletimizin verdiği oylarla Milletvekili seçildim. Bu kez sizler, Anayasa nın 14. Maddesini gerekçe gösterip içerde tuttunuz.

17) Oysa aynı Anayasa, aynı CMK, aynı TCK, 2007 de yürürlükteydi.

18) Bu durum karşısında acı bir gercek tokat gibi suratıma çarptı.

19) Ülkeyi milleri böldürmem diyerek savaşan E.Alan ın, biz bu ülkeyi de milleti de böleceğiz diyen S.Tuncel kadar kıymeti olmadığı gerçeği

20) Bu durum, Türk Devleti ne, Necıp Türk Milleti ne hayırlı uğurlu olsun.

21) Benim için ise olay burada bitmiştir. Söz ise çoktan birmişti. Başkaca söylenecek birşey yoktur.

22) Sizlere gelince! Ya siz ne yapacaksınız Sayın Başkan? Bu ülkeyi en az benim kadar sevdiğine inandığım Sayın Hâkimler?

23) Ülkede oluk oluk kan akarken, şehirlerde patlatılır, masum insanlar, günahsız çocuklar hayatlarını kaybederken,

24) Her gün 2-3 vatan evlâdı şehit düşerken,

25) Buna karşın Milletvekili sıfatlı birileri teröristlerle kucaklaşıp, onlar terörist değil gerillâ, onlar bizim çocuklarımız derken

26) Siz ne yapacaksınız Sayın Yargıçlar? Az kaldı, ne yapacağınızı da hep beraber göreceğiz..
--spoiler--

http://www.internetgazete.com/yazar.asp?yaziID=348
firavun geldiğinde ayağa kalkmadığı içindir.