bugün

ensar vakfı skandalının başlangıç noktası olan kişidir.

her şey böyle başladı.

suçüstü yakalanan tecavüzcünün serbest bırakılmasına şükür edildi.
görsel
günah işleme özgürlüğünden haberi olmayan muhaliflerin sazan gibi atladığı konu.

biraz düzgün muhalefet yapın ya hoofff. böyle muhalefet mi olur??
Yapacağınız photoshop'u sikeyim... Ben gidiyorum!
bu ilkel eğilimleri gösteren bir insanın ferahlatıcı bir telkini olmasa bunu asla yapamaz...
Biz osmanli torunuyuz diyenler osmanlida böyle oruspu cocuklarini taslayarak öldürüyorlar'dı.
kaynak ? Uydur uydurabilirsen. Zaten şuan uyduruk internet haberiler,den sürekli tecavüz haberi uyduruluyor. 3. gazete haberleri manşet yapılıp , hükümet düşürmeceler oynamalar. Hadi inşallahlar.
olm adamlar vazifeli artık bunu kabul edin
yoh efenim keçiye tecavüz ederken yakaladi da
yoh kelebeği zükerkene basıldı
bunlar hep paralellerin oyunu
insan neslinin yaşayabilmesi için spermlerini her yere saçıyorlar
peki ya neden ? nasa dan dah aileri bilim kurumumuzun yaptığı
tespite göre plütonlular yakında dünyaya saldıracaklar
insan nesli yok mu olsun şimdi.

öğrenin artık şunu bu adamlar vazifeli.
adamlar iktidara gelene kadar sadece işemeye, abdest bozmaya yaradığını sandıkları üreme organlarının asıl amacını keşfettiler. görmemişler gibi her deliğe kaktırmaya, her şeyden tahrik olmaya başladılar... zamanla bunun günah olacağını farkettiler ve daha çok dua etmeye başladılar. yaptılar dua ettiler... zamanla dua'nın yetemeyeceği kadar çok günah işlediklerini farkettiler ve vakıf kurup toplu dua etmeye başladılar ancak çevrelerinde ki delik sayısı hızla artıyor ve yıllardır bastırdıkları sapkınlıklar hep daha fazlasını istiyordu. eşek oldu, damacana oldu, engelli kız sabi sübyan derken artık ne dua ne vakıf ne iktidar yetmiyordu. bu hikayeden çıkan sonuç şudur arkadaşlar, ibadeti, inancı, erdemi taçlandıran şey eğitim ve ahlaktır...
sapığın ak'ı kara'sı olmaz.
hepsi şerefsiz birer orospu çocuğudur.
aman partimiz zarar görmesin, reis bozuntusuna laf gelmesin diye etrafı partililerce çevrelenir ve yokmuş gibi davranılırken, gündemi değiştirecek konu aranmaya devam edilir. o konu bulununca hemen hep beraber üzerine çullanılır.
bu dünyada olmasa bile öbür dünyada adaletin pençesinden kaçamayacak olan vahşi insandır.