bugün

Katolik ibneliktir
Insani bi umit beklentide birakir. Gozyaslarinin aglattigi geceler de hasretle fotografina bakarsin.

Edit : bunu ben yazmadım aq da neyse .
Engellemesi lazım.

Hayır pms dönemlerimin sarhoş hallerime bin bastığını hepimiz biliyoruz. Kendimi kaybeder de ararsam, mesaj atarsam ne olacak? Bunun hesabını kim verecek? engellesene işte... ne bu "ben sana bunu yapamam" nazları? Hayır bunu söyleyen adam da birlikteyken ağzıma sıçtı ruhumu karanlığa boğdu kalbimi delik deşik etti ne demek sana bunu yapamam? Yapacağını yaptın daha ne istiyorsun? Acı çekişimi izlemek çok mu zevk veriyor acaba? Hani olur ya "biri benim için aşk acısı çekiyor" diye ego kasıyor olabilir...
Engelleyince ne oluyor amk. Biraz iradeli olun.
Benim eski sevgilim engellemedi. Üstelik yeni sevgili bulmuş ama benle de konuştu yani. Gerçi sevgilisi olduğunu bilseydim konuşmazdım ya neyse.
Eski sevgili geri dönmek isterse ve ulaşamazsa diye korkup engellememiştir veya geri dönse bile umrunda olmayacağı ve görmezden gelebileceği için engellememiştir.
Yeni sevgili yapmış bide ben onu stalklarım diye kızla olan resmini atıp sevgilim çok güzel lan yazmış, lan o kadar mutluyum ki çünkü kız çok çirkin slfüwpfiskdlsj ay haspam diye bağırasım var