bugün

bir dersane sloganı.
tıbba en çok öğrenciyi kendilerinin yerleştirdiğini iddia eden dersanenin, camına astırdığı "başka yerlere çekilebilecek" reklam sloganı...

edit: yemin ediyorum çok zekisiniz sözlük, hatta siz kesin tıp okuyorsunuzdur. evet evet bu başlığı dersane seçmek için açtım, tıbba girmeyi çok istiyorum. hey allah' ım ya.
(bkz: fem)
(bkz: fetullah eğitim merkezi)
(bkz: tıpa sokan)
abiler detected olabilme ihtimalini sevdim.
fem dersanesidir şüphesiz. fettullah hoca efendimiz ve recep bey ülkeye en çok sokan insanlar olduklarından tıpa da en çok onlar sokmuşlardır. bu sene yapılan ygs sınavından da anlaşılacağı gibi artık alenen kopyalar çekilmekte ve kimse birşey yapamamaktadır. bunun sonucunda herale en çok onlar sokcak yani. güzide tıplar ve mühendislikler bu sene büyük oranda badem bıyık kaynayacaktır.
tıpa sokmak. tıpa lavabolara sokulmaz mıydı yahu . ilginç bir tespit. yazar burda liseli ergen olduğunu belirtmiş ve gelecek yıl gideceği dersaneyi seçmeyi hedeflemiş sanırım. tıpa girecek zekaya sahip insanlar buralarda dolanmaz aslanım.
tıp fakültesine öğrenci yerleştirmedeki başarısını cümle kurarken gösteremeyen dersanedir.
(bkz: bir iki üç tıp)
Fem(Fetullah Efendinin Medreseleri)olabilitesi yüksektir.
finaldir.
kavram dersaneleridir.
-en çok tıpa sokan dershane biziz.
+lastik tıpa mı, ahşap tıpa mı?
-...
O tıpayı nereye soktukları da ayrıca önemlidir. Yoksa tıpa sokmak diye bir kavram bilmiyorum.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=-6yttwk3dqu)
(bkz: final dershaneleri)
soktukları tıpayı çıkartma garantisi veriyorlarsa gidilebilir dersanedir.
tıpa soktuklarımız başlıklı bir de listeleri bulunan dersanedir.

listede neler yazıyo merak ediyorum. *
dershane bişe mi gençler, devlet üniversitesi kazanınca parasız mı okuyacaksınız sanıyorsunuz? hele bir de es kaza ikinci öğretim ingilizce bir mühendislik kazanırsanız özel kıbrıs üniversiteleriyle yarışan harçları öderken dershanelerinizi çok özleyeceksiniz, demedi demeyin.
(bkz: fdd)
not: beni sokamamıştır ama sağlık olsun.
seneye kapanacak dershanedir. Kim öğrenciye tıpa sokan bir dershaneye gider ki?
Ehehe tıpa sokan dershane. Hala gülüyorum lan.
(bkz: tıpa girersen tıpa girer)
(bkz: sapık dersane)