bugün

Emek vermeden bir mevkiye gelmiş olan kişi. Ve bunlar o kadar da yüzsüzdürler. Alt kademede kalan herkesi ezip lanet egolarını şişirirler.
siyasi görüntüsü abartılı olan zat.
benden daha iyi olan tüm insanlar sinirdir.. *
eleştiriye tahammülü olmayan insan tipidir.

arkadaş bir insanın gelişimine en çok katkı sağlayan şey eleştirilmektir; eleştirilmeye tahammülün yoksa gelişime açık değilsin demektir.

her eleştirenle aynı fikirde olmak ona katılmak zorunda değilsin. ama tahammül göstermesini bilmelisin.
dağdan inen,dinden dönen,sonradan gören.
O kadar şey anlattıktan sonra ' tamam da' deyip yine kendi bildiğini okuyan insan tipine sinir oluyorum.
sürekli kendinden ya da kendine dair şeylerden bahsedip duran tipler.
işleri düşünce mesaj atan kendini dost diye tanıtan adi insan tipleri.
Kibirli ama içi boş, zengin ama sonradan görme, çok konuşuyor ama ne dediğini bilmiyor gibi çevremde gördüğüm bir kaç tip.
herkesle ve her şeyle (hayvanlar ve objeler de dahil evet) anlaşabilen insan tipidir.

( o değil de korkarım ben böyle insan tipinden. yahu nasıl bir şeysin sen, hiç mi savunduğun prensibin, fikrin olmaz hayret valla)
Milleti aşağılayan ama biri tarafından fena oturtulduğunda da sinirlenen kız tipi. O biri benim.
Cok kotu oldugu halde hep dort ayak ustune dusen insan tipi.
umursamaz insan. babamdır mesela dünya yansa umrunda olmaz adamın.

tabi birde sürekli kendini acındırıp ondan bundan para kopararak hayatını geçiren insanlar. bunlar para kazanmadan milletin verdikleriyle yaşayan keneler. size gelince aman napayım yol param yok kirayı yatıramadık ama elinde son model telefon devamlı gecen gün onu yedim dışarda bunu yedim dışarda şu marka kıyafet aldım şaka gibi hiç bir gelirin yok ama milletin sana acıyıp verdiği paralarla sefa sürüyorsun. kene bunlar acımayın.
kendini bir b.k sanan tipler.

şu dünyada onlar kadar itici tipler görmedim.
samimiyetsiz olanlar bir münasebetsiz olanlar iki.
Duple yolcu, Fethullahçı, ve Süleymancı kesimi başta olmak üzere bütün tarikat cemaat vb. Ve ak tayfa.
Bide laf anlatılamayan okumuş çok bilmiş bildiğini okuyan cahiller.
Aşırı ego sahibi insanlara sinir oluyorum.
- siyasetten başka
- futboldan başka
- işinden / okulundan başka bir şey konuşmayanlar
- aşırı alçakgönüllü olup hiç bir iltifatı kabullenmeyenler
- ego manyağı olup, sürekli kendisini aşağılayıp çevresinden iltifat bekleyen kezban/yavşaklar
- bir fikre/takıma/partiye/kişiye ölümüne bağlı olup onun hakkındaki şakaları kaldıramayanlar
- mizaha tahammülü olmayanlar
- mahkeme duvarı suratla dolaşanlar
- çevresindeki her insandan çocuğunu sakınan anne-babalar
- aşırı korumacı ebeveynler (çocuğun özgüvensiz oluşuna neden olur)
- hiç bir siki beğenmeyen bohemler
- ruhsal bir hastalığı olup da bunu her ortamda dile getirenler (arkadaşın birinde anksiyete var, facebookta 7/24 bunun hakkında post paylaşıyor, tamam aq anladık özgüvensiz, dışarı çıkamayan bir moronsun evet)
- enstrüman çalmasını bilmeyip, bilenin elindeki enstrümanı alıp çalmaya çalışan, çalamayışını komik sanan gerzekler
- boyunun kısalığını kendine dert etmiş, bu yüzden son derece atarlı olan serseri gözükmeye çalışan barzolar
- sokaktaki her kıza laf atabilme becerisine sahip saygısız yavşaklar
- annesine ve babasına saygısız oluşunu böbürlenerek anlatanlar

say say bitmez. çok var.
Önyargısı boyundan büyük insanlar.
kendini beğenmiş milletin her şeyine yorum yapan geviş getirerek konuşan insan tipi.
Ağzını yaya yaya konuşan, kıskanç, çok bilmiş, alıngan, duygusal, sürekli konuşup hiç susmayan, yemek yerken ağzını şapırdatan, egosu boyundan büyük olan, anlayışsız, sürekli trip atan, fikri olmadığı halde yine de yorum yapan tipler.
cahil insanlar.kimdir bunlar en az 20 şehir görmemiş 100 kitap okumamış insan net cahildir.
herhangi bir ortamda müzik duyduğunda kafa sallamaya başlayan insan.
agzini sapirdatan insanlar.
Bugün gelmiş arkadaşım ambulans şöförü arkadaşını iki dakika da doktor yaptı birde üzerine burdan prestij yaratmaya çalışıyor tamam ambulans şöförlüğü de bir meslek birşey demiyorum da sen nasıl doktorla bir tutarsın ona mı şaşırıp güleyim yoksa burdan kendini havalara uçurmana mı güleyim bilemedim. Ve bu insanlardan fazlasıyla nefret edip her yanlışını pat diye düzeltme gereği duyuyorum.