bugün

sıkıldığınız her an, kafanızın bozuk olduğu her an sizi dinleyebilecek, çözüm yolları sunabilecek, her olayda haksız bile olsanız yanınızda durabilecek insanın artık çok uzaklarda olmasıdır. evet farkına varmıyoruz belki ama, baş tacı yaptığımız sevgililerden önemlilermiş meğer... yandım sözlük yandım...
evet şu üniversiteler girmiştir aranıza. sevinseniz mi üzülseniz mi bilemezsiniz. hep bir burukluk olur içinizde.
bazen insanı ben de gitse miydim buralardan tarzı bir çıkmaza sürükler.
Hep bir seyler eksıktır uzagınızda oldugunu bılmek sızı koca bır bosluga düsürür.
insanı derinden sarsan ama arkadaşı için hayırlı olmasını dilediği karardır.
her zamanki gibi gözden ırak olan gönülden de ırak olmaya başlayacaktır. önceleri özlersin her gün telefonda konuşursun ama sonra whatsapp mesajlarına bile dönmemeye başlarsın/başlar. evet, bir yerlerde o senin hala dostundur derdini saatlerce dinlersin/dinler ama "en yakın arkadaş" değilsinizdir artık.
Bugün başlığı, arkadaşımın kıbrıs'tan bir teklif aldığını bir başkasından duyarak canlandırmıştım ama o kişi başka bir arkadaştan söz ediyormuş.

arkadaşımı aradım, böyle bir durumun söz konusu olmadığını, beni bırakıp hiç bir yere gitmeyeceğini söyleyerek yüreğime su serpti.

Teşekkürler ortak, ben de öyle düşünmüştüm.
12 senedir telefonla süren arkadasligimdir. 2004 ten beri arkadaşız.

edit: 2005 de olabilir bilemedim şimdi. bi arkadaşım daha var aynı oda, onla tartıştık anksiyete olmuş. ara verdik
Önceden defalarca yaşadığım durum.