bugün

yoktur. bir yerde sakladığı gizli bir en iyi arkadaşı vardır. o da tabii ki kızdır. zira işemeye bile birlikte giden bir cinsiyetin temsilcisinin en yakın arkadaşının farklı bir cinsiyete mensup olması düşünülemez.
bilir ki en yakın arkadaş da olsa kız bu, kıskanç varlık ne kadar samimi, cana yakın dursada içten içe beni kıskanıyordur aramızın açıldığı anda tüm sırlarımı deşifre edecektir bu farkındalıkla erkeklerle muhabbeti daha mantıklı bulur
zaten de makyaj budalası olmayan, kültürlü, sonuna kadar dinlemeyi bilen, çıkarsız bir kız arkadaş bulmak zordur, yok mudur vardır tabi ama ...
neyse ki ben istisna olan sayın yaratıkla arkadaş olma lüksüne sahibim.
o en yakın arkadaşı olan erkek; kendisine aşıktır. Lakin kızın aklının ucundan dahi geçmez.
hemcinslerinin kaprislerini çekmekten bıkmış kızdır.
ilginç bi arkadaşlıkları vardır. Bazen dost, bazen sevgili gibi takılırlar. Ama erkek kızın kaşından gözünden nem kapar, kıskanir belki içten içe aşıktır. Risklidir. (bkz: kendimden biliyorum)
riskli bir arkadaşlıktır. kız karşısındakini arkadaşı olarak görse de erkek genelde kıza karşı boş değildir. ateşle barut gibilerdir. büyük ihtimalle arkadaş kalamazlar. tabi istisnalar vardır.
gazoz reklamını anımsattı. Gerçekten.
erkeklerde fark edilebilen zeka pırıltılarından kendisinde de olan kızdır.
kızların abuk sabuk erkek, pipi, kaş, kıl, ağda, moda, o onu sevmiş, bu bunu niye istememiş, şuna şu olmuş da buna da bu olmuş muhabbetlerini sevmeyen kızdır.
saçını boyattığında 'ya bebeğim bi ton açığını mı yapsaydın ki, bu sanki olmamış sanaa' vb cümleleri duymaktansa fark edilmemeyi yeğleyen kızdır.
sadece sıhhatler olsun demeyi bilen kızdır.
kıskançlıktan hazzetmeyen ve kıskanmayan kızdır.
oje rengini değil ülkenin gündemini konuşabilen kızdır.
arkadaşı olan erkeğin ona kardeş gözüyle bakabildiğine emin olabilen kızdır.

erkeği erkek olarak kategorileştirmiş değil de insan olarak görebilen ve sevebilen kızdır.
vay ergenekoncular denilebilir.
Hem arkadaş hem başka bir şey arayan kızın işidir.
En sonunda erkeğin sevgilisi istemediği için kıçına tekmeyi yiyecek olan kızdır.
kız arkadaşlarının kıskançlıklarından bıkmış olan kızdır.
ilgiye ihtiyaç duyan kızdır.
daha sonra sevgili olacaklardir. herkesten iyi tanidiklari icin birbirlerini, dunyanin en guzel cifti olacaklardir. ardindan ayrilik ve huzun.. sonrasinda arkadas kalalimlar cunku yapamazsiniz artik onsuz o sizin herseyinizdir. nerden mi ? (bkz: kendimden biliyorum)
çocukluk arkadasidirlar.
En iyisini yapan kızdır.
Sadece 2 tane çok yakın kız arkadaşım var, 1 tane yakın kız arkadaşım var onun dışında da 4 tane yolda ayak üstü konuştuğum, çok yakın olmayan kız arkadaşım var. Bırak yakın arkadaşı kalan tüm arkadaşlarım erkek, hiçbiriyle de aramda hiçbir şey geçmedi
Erkeklerin arkadaşlığı daha eğlenceli. Bi kere erkekler daha düz, söylediğinin altından bin farklı şey çıkmıyor. Seni daha iyi anlıyor, daha çok yanında olmaya çalışıyor.
Kıskanması yok, her şeye burnunu sokması yok. Aksine koruyucu ve daha nötr tavsiyeler veriyor

Eylül ayında, biraz kız arkadaş edineyim diye düşündüm ve yakın kız arkadaşımın oda arkadaşlarıyla samimi oldum.
Sonuç ne biliyor musunuz? Yapma dediğim halde işime karışılması, arkamdan başkasıyla konuşulması, bana tamam diyip devam eden hareketler. Kötü niyetle yapılmadığını biliyorum, ama kızlar dahil olmadan duramıyor.

Bu yüzden, kızlar için; erkeklerin arkadaşlığı > kadınların arkadaşlığı.
Erkek meriç değilse belki de iyi seçim yapan kızdır. Olayların detayına inemeyeceğim ama güzel olta.
çoğu yollu kimse kusura bakmasın.