bugün

arkadaş arkadaşın pompacısıdır.
insana vicdan azabı çektirir. genelde sarhoşken olan eylemdir. şuur kaybı ön plandadır bu tip eylemlerde.
yabancıya gitmemesidir herhalde.
yakın arkadaş ile yaşanan güzel anların sonunda, ya biz acayip iyi anlaşıyoruz birlikte mi? olmalıyız acaba sorusu ile başlayan ve ayık kafa ile yaşanırsa kesinlikle bir ömre bedel, sarhoş iken olursa kıvırma şansınızın olduğu ender gerçekleşecek durumdur.
süper egomuzun egomuzu tahakküm altına aldığı zaman meydana gelebilecek olay.
kızların zaten cepte gördükkleri adamdan heyecan duymama huyları yüzünden hiç bir zaman yapmayacakları

erkeklerin alternatifsizlik, ve başının çaresine bakma adına can attıkları sevişme türüdür.
sevgilininde sonuçda bir arkadaş olduğu gerçeğini düşünememekten kaynaklanan saçma cümle.

(bkz: sevgiliyi seks objesi olarak görmek)
herkesin başına en az bir defa geldiğini düşündüğüm durumdur. sonra iki tarafta da salak bir pişmanlık olur.
karşı cinsten "en yakın arkadaş" olmaz sözünü doğruLayan olaydır.
türkiyede erkeğe ihtiyaç olmadığı için kadınların hiç bir zaman yanaşmayacağı, erkeklerin ise çaresizlikten can attığı eylem.
gay derler adama, top derler, ibne bile derler valla.*
eğlencenin dibine vurmaktır, engel yoksa bırakın sevişsinler. hem daha rahat fantazi yaparlar.
- olum bi ara kendimize manita yapalım olmuyo böyle sap sap

+ ben yapamam olim şu tipe bak

- hadi lan asıl sen benim tipime bak bence sen böle sakallıyken gayet hoşsun

+ harbimi lan bende seni yakışıklı görürüm lan hep

- harbimi lan

........( yataktadırlar )

_ + noldu lan demin

(bkz: alıntıdır) (bkz: erkamaj tumblr com)
en yakın(!) arkadaş olmaktır.
(bkz: kavak yelleri)
(bkz: sarhos)
ne guzel iste iki taraf hem arkadas hemde diger ihtiyaclarida paylasiyorlar. sevismek bir surectir hata olsa basinda olur ondan sonraki 30 dk takip etmez.
zevk-ü sefa.
Olması muhtemel senaryodur.

+film bittiii..
-çok güzeldi yhaaaa
+uykun geldimi ?
-eveettt.nerde yatıcaz ?
+valla biliyosun burası ögrenci evi,tek yatak var
-hmm.tamam sırt sırta yatalım

+pişmanmısın ?
-s.tir git hayvan.
çok karmaşık duygular vardır işin içinde. bilemez insan, hayatının en güzel mi yoksa en kötü anı mıdır o anlar. konuşmak istesen söyleyecek sözün yoktur. o konuşsa verecek cevabın yoktur. yoktur en nihayetinde kelimelere ihtiyaç. sarhoştan öte olursun öbür gün. "ee ne olacak şimdi" diye sorarsın kendine. cevabını veremedikçe için acır. dünyanın en güzel ve en boktan durumudur. bazı tabuları yıkmaktır kendi içinde. acaip bişeydir.
homoseksüelseniz gerçekleşebilecek durum.

bir erkek ve bir dişi, "en yakın arkadaş" olamazlar. onların en yakın arkadaşlık olarak algıladıkları durum, belli şartların birlikteliklerine izin vermemesidir, hepsi o.
bu durumda söylenecek tek cümle 'sarhoşdum aydım ben bu işten çaydım'
kanka ayağı..tehlike arz ediyor.

dikkatli olmak lazım.
en iyi arkadaş ile sevişme psikolojisine girdiysen, o arkadaşlık ya biter, ya sevgili olursun, ya da lezbiyen, gay tarzı ortaya karışık bir durum cıkar.
artık en yakın arkadaş olmayacağına delalet eder. sevgili ya da hiç birşey olmamaya doğru gider.