bugün

kesinlikle.çünkü bizim kızlarımız müslümandır.ibadet etmeselerde çoğu iman ehlidir.guslü bilirler.imansız ve taharetsizlerle kıyaslanamazlar.
Turk kizlarinin uydurdugu bir yalandir..
en iyi demeyelim de, diğer ırk kızlarıyla kıyaslandığında baya çakal olduklarını söyleyebiliriz.
Özlerinde iyilerdir. Şöyle derinlerde bi yerlerde.
diğer ırk kızları tırnağı etmez türk kızının tırnağı,

hakikatli kızdır,

siz şimdi türk kızını eleştire durun, hayatınızda başka neyi gördünüz tanıdınız merak ediyorum, yurtdışına defalarca çıkmış amerika da aylarca yaşamış ve orda 42 milletten kız tanımış biri olarak diyorum ki, türk kızı yine evladır yine evladır, siz onu aldatmaya yer ararken o giydiğiniz kazağın etiketi ensenizi kaşındırmasın diye makasla keser, siz dışarda kahpelerle fink atarken o evde yaptığı fasulye gaz yapmasın diye suda bekletir gazını alır, siz onu beğenmezsiniz bir kız olarak ama o sizi hem eri, hem erkeği gibi, hem abisi hem babası gibi sever, sırtını dayayacağı kapı gibi birisi olarak görür.

türk kızını beğenmeyenler parayla saatini satın aldığınız ruslar bilmem neler ile karşılaştırıyorsunuz onları ama, bir ilişki bir arkadaşlık dostluk kurmayı ve güvenmeyi deneyin bakalım onlara ( yabancı kızlara) bak nasıl tefe koyuyorlar sizi..
avrupa'ya gitmiş birisi olarak eksiliyorum seni.

tanım: hangi konuda iyi oldukları bilinmeyen kızlardır.
izmir kızları olduğu gerceğini de görelim.
hangi boktan memleketlere gittin bilemiyoruz dostum ama kuzey avrupaya uğramadığın belli.
bu başlıkta kendilerini hazarfen ahmet çelebi olarak tanıtan kişiler tamamen hayal ürünüdür.

estetik yönünüz yok değil hani... güzel koşuyorsunuz.

rastgele.

tespit: fiziksel olarak çekici olan bir türk kadını; 10 gram beyni ile kendini imparatoriçe sanarken, yabancı bir kadında bu duruma rastlamadım.

p.s. türkiye'ye tatil yapmaya gelen 5 kuruş ingilizce bilgisine sahip rus kızları genelleme dışındadır. keza ruh hali olarak türk kızlarına eşdeğer kişiliğe sahipler.
güncel Önemli Başlıklar