bugün

bir uludağ sözlük gerçeği. bir kanamayan yara, bir belki sikerim umudu hormonu.

evet bir çok sözlükte çeşit çeşit kız ile birlikte oldum. sevdim sevildim , hoplattım , hoplatıldım. evet sözlüklerde bulunan kızlar genel olarak hafifmeşrep olurlar buna bir şey demiyorum, sizlerle bu konuda hem fikirim, bakın benim gibi akıllı bir adam sizin gibi gerzeklerle aynı fikirde, kolay kolay rast gelemeyiz bu duruma, neyse..

hal böyle fakat fakat azizim uludağ sözlük bambaşka. kendini bohem sanan mı ararsın , tanrıça sanan mı? ulan bir çeşit hindistan menşeili am fırtınası var sanki burda, kasırga halinde geliyorlar, yok telefon, yok insta, facebook var mı, nerdensin, kaç santim falan derken bir bakmışın 2 güne gömmüşüm karıya. bakın kaç aydır böyle devam ediyor bu düzen, benim de bir sınırım var, tamam boğa burcu erkeği olabilirim ama önüme gelen herkesi de sikmem. zira küçük yarbay'ın da bir rütbesi ver. ve rütbe omuzunda. kapiş?

lütfe kızlar biraz da şu salaklara, hani şu sözlük yazarlarının itirafları, duygusal durum başlıklarına, yazarların bugünkü kıyafetleri başlıklarına ilgi alaka gösteren götoğlanlarına yazılın biraz diyeceğim.. ama bir etkisi olmayacak, tamam lan tamam rahat olun sizleri o götoğlanlarına bırakmayacağım..