bugün

En falan değil de dolmuşta bir sürü ikili koltuk boştayken gelip de yanına oturan net gıcıktır. Bunların bir de seni zayıf görünce nerdeyse üstüne oturan tipleri vardır.
Cahil, gereksiz konuşan, küfürlü konuşan insandır.
Çok konuşan, birisinin hayatına, yaşam stiline karışan insan tipidir.
saygısız olandır. bu tip bir insana rastlayınca direkt o bölgeden uzaklaşıyorum.
insanları eleştirmekten başka işi olmayan, insanları daima kategorize etme gereği duyan insan tipidir.
Ananlı konuşan insan tipidir.
insanları sevmediğim ve umursamadığım için bana gıcık gelmezler.ne halleri varsa görsünler.
sürekli olarak "ben biliyorum"cu tavır takınan ve bir konu hakkında -çok yanlış da biliyor olsa- inatlaşan, karşısındakinin fikrini asla kabullenmeyen insandır.
Yalan söyleyip etrafındakilerin inandığını sanan insan tipi.
her mevzuda konuyu sonuca bağlarken hafif sesini alçaltan gözlerini kısarak güven veren bir ortam abisi vardır. işte ben onun *mınakoyayım.
benimdir, tanısan anlardın.
Eleştirildiğinde anında inkar edip direk savunmaya geçen, üzerine birde sizi kendisini yanlış anlamakla hatta onu kıskanmakla suçlayan eleştiriye kapalı egoist insan tipidir.
inatçı insanlar. hele bazıları var ki tam dövmelik.
Eşcinselligi savunan ama olmayan kişilerce. Lan at kafası madem olmuyorsun niye böyle diyorsun.
güneş gözlüğü takınca herkesin kendisine baktığı hissine kapılan,basitlikten nasibini almış her kişisi.
Saygısızlık yapan tiptir.
durduk yere oraya buraya hırlayan tipler.
Cimri olan insandır.
bende tip yok, gıcık bile tip yok, hiç tip yok.
güncel Önemli Başlıklar