bugün

Küçük kızılderili babasına sormuş; baba neden bizim isimlerimiz şu beyazlar gibi değil de, oturan boğa, yaralı bizon gibi garip isimler, babası cevap verir çocuğum bu bir yerli geleneğidir, evliliğin ilk günü gece olunca erkek çadırdan dışarı çıkar ve ilk gördüğü şeyi isim olarak doğacak çocuğuna koyar, peki bütün bunları sen neden merak ediyorsun "çiftleşen köpek" ?
otelin en ust katinda yangin cikmis. odada ingiliz fransiz ve temel var. ing. ve fransiz dolapta semsiye bulup rahatca camdan atlayip kurtulmus. sonra temeli beklemisler. yere hizlica dusen bisi gormusler. bakmislar temel. sormuslar sen neden bizim gibi yapmadin. temel:

-dolapta semsiye yoktu, yagmurluk buldum onu giydim atladim, demis.
Sonra demiş ki temel "amuha goduhum pzevengi -da eki ayrı yazılır" diye.

Zuhahaahhaa ne güldük beyler yalnız iyi güldük.
Bir otobüs dolusu politikacı seçim kampanyası için Teksas'ta dolaşıyorlardı. Otobüs büyük bir çiftliğin yanından geçerken, otobüs şoförünün dalgınlığı yüzünden derin bir şarampole uçtu.
Çiftçi koşarak geldi, gece kurda kuşa yem olmasınlar diye cesetleri gömmeye başladı.
Ertesi sabah şerif soruşturma için çiftliğe geldi
Çiftçiye soruyordu:
"Otobüsteki bütün politikacıları gömdün demek... Hepsi de ölüydü, eminsin değil mi?"
Çiftçi cevap verdi:
"Bazıları yaşadıklarını iddia ettiler ama politikacıları bilirsiniz. Nasıl yalan söylerler?"
Bir temel ile başlar.
(bkz: çokokrem)
gurup sex için bir araya gelen bir gurup gece ışığı söndürüp mevzuya dalıyorlarmış. ışık söndükten kısa bir süre sonra biri ışığı açar bi organize olalım der. adama bağırırlar adam ışığı kapatır bir süre sonra aynı adam tekrar ışığı açar bi organize olalım der. gene aynı durum yaşanır ve adam ışığı kapatır. üçüncü kez adam ışığı açar ve arkadaşlar organize olalım tuttuğum iki meme yediğim yaragin hesabi yok der.
mutlaka okunup tadına varılması gereken fıkralardır. bir örnek için bkz ))))http://www.milliyet.com.t...ate=20.07.2008&ver=28
ali ile ayşe birbirini seven iki gençtir.yakında evlenme kararı alırlar.ali ise evleneceği kızın bakire olmasına önem veriyor.bu durum ayşe için sorun.ali den ayrılmamak için ali ye yalan söyler.ama evlenince foyası çıkacağı için telaşlıdır.mahallelerinde oturan yaşlı bir teyzeye gider ve durumu anlatır.yaşlı kadın evlenirken bende senin durumdaydım ama bir plan yaparak o işi hallettim.sanada bu planı anlatacağım.kadın başlar anlatmaya: gerdek gecesi yatağın kenarına kırmızı mürekkep koy ilişkisi sırasında bu mürekkebi yatağa dökersin.erkekler salaktır anlamaz der.neyse kız hemen planı uygulamaya başlar ve evleneceği gün kırmızı mürekkebi yatağın kenarına koyar.o günde evin küçük kızının ödevi vardır.kırımızı mürekkeple yazı yazacaktır.yatağın kenarındaki mürekkebi alır kimse anlamazsın diye yerine yeşil mürekkebi koymuştur.neyse çift evlenir gerdeğe girerler.kız planı aynen uygular.iş bitince erkek ışığı yakar.durum ortadadır.her yer yemyeşil olmuştur.kız şimdi yandım derken, ali gururlu bi şekilde ayağa kalkarak biz bu işi yaptı mı safra kesesini bile patlatırız.