bugün

kişiden kişiye değişen velilik teklifidir.

genelde kişiler mesleklerine göre bu teklife şekil verirler. mesela pilotsa uçakla ya da helikopterle bi pankart açar.

otobüs şoförüyse de bu abim gibi bir şey yapar. çok duygusallaştım amk. gözlerim doldu.

http://www.cumhuriyet.com...r_kova_suyla_islandi.html
kişinin kendisine edilen tekliftir.

yani herkes kendininkini güzel bulur.

unutulmayacak 7 andan biridir. hafızalarda derin izler bırakır.
bir tanidigim'a gore 'deniz altinda yapilan'dir en guzeli...
icten geldigi gibi olandir.
benimle evlen lan.
kimisi için balonda edilen,
kimisi için deniz altında edilen,
kimisi için bmw'de edilen,
kimisi için paraşütle atlarken edilendir.

ama nerede edilirse edilsin, içten bir evlenme teklifi olmadığı sürece hiçbiri güzel değildir.

not : kendime şaşırdım, sabah sabah nereden çıkıyor böyle düşünceler bilmiyorum. *
henüz yapılmamış olandır. yapacağım olacak.
nerede ve nasıl olduğundan çok hayal ettiğiniz erkekten gelmesi önemlidir. hayalinizde bir odun yaşatmıyorsanız teklif de güzeldir elbet.
not: iş bu entryde aldığı evlenme teklifiyle dört bir yana hava atma çabasındaki insanlar kaale alınmamıştır. *
http://www.youtube.com/watch?v=heiYSeZ5E_8
en güzel evlenme teklifi henüz edilmemiş olandır. *
(nazım hikmet'e saygıyla...)
Uçan balonlu olsun da gerisi mühim değil.
kizi patlattiktan sonra edilen evlenme teklifidir net.

kizi o anki boşluktan kurtarır çok mutlu eder.
Evlen artık benimle yeter be kızım !! desin.
Sevdiğin adamdan gelecekse her şeye razı olur insan.
Amk kızı sekiz yıldır peşinden koşuyorum evlenelim de düzgün bir cinsel hayatımız olsun bari'dir.
merak edilen tekliflerdir.
kendi düşündüğüm bir evlenme teklifidir.
tahtaya yazı yansıtılan cihazlar var, onu lazer ışığı ile desteklediğin zaman ne kadar uzağa yansıtırsan yansıt dağılmıyor.
gökyüzüne küçük bir yazı şeklinde benimle evlenir misin diye yansıtırsın, teleskopla da kıza baktırırsın.
En sade olanıdır. Amerikan filmleri seyredip gaza gelen hanım kızlarımızı uyarıyorum. Böyle saçma sapan işlerle uğraşmayın. Evlilik iki insanın bir omur hayatı paylaşma isteklerinin beyanıdır. Bu kadar ciddi bir konuda sululuk yapmayın.

Ayrıca bu tek taraflı bir beyan değildir. Iki kişi için bu denli önemli bir konuda erkeklerin maskota, şaklabana dönmesini anlamıyorum. Hele bir de diz çökme modası çıktı ki onu kesinlikle sindiremiyorum. Bu şekilde karaktersizlesen bir hareketten nasıl medet umulur.

Benim hiç ikinci sevgilim olmadı. Halihazırda eşim olan sevdicegim ilk ve tek aşkımdır. Henüz genc yaslarda iken kendisine arkadaşlık (o yillarda arkadaşlık denirdi sizin cikma dediginiz şeye) teklif ettim ve dedim ki " bu bir tanıma sürecidir, evlilik icin ilk adımdır. Kişiler birbirlerini tanırlar ve evlilikle bu işi taclandiracaklarina inandıkları zaman devam ederler. Şayet aralarında böyle bir bağ oluşmayacak olursa yol yakınken dönerler. Bu da tas catlasın altı bilemedin yedi aydır. Bu surecte herkes kendisi olur. Gorelim mevla neyler" önce hayır dedi ancak bendeki ciddiyeti ve kararlığı görünce tamam dedi. Bu arada ben kendisini zaten kabul ettiğimi isin onda biteceğini de soylemistim. Biraz zaman gecti ve "hala birlikte olduğumuza göre cevabıni evet olarak kabul ediyorum" dedim. O da "belki bir daha duymak istiyorumdur" dedi. Ben de yineledim teklifimi. "Benimle evlenir misin?" Cevap evetti ve maddi imkankar olgunlaşınca evlendik. Şükür iki yaşını geckin bir evladımız var.
Böyle aniden sormadan çıkarıp yüzüğü takacak, ay ne güzel be.
olmayandır. Bir sabah hadi evlenelim diye karar verip evlenmek en güzeli. Öyle romantiklikler dont.
direk sorarak edilen tekliftir. degisik bir sey yapacagim diye sacmalanmasindan iyidir.
al yüzügünü ve hayatini birlestirmek istedigini en iyi nasil ifade edebileceksen öyle söyle. "benimle evlenir misin?" disinda bir seyler söyleyerek de edilebilir gayet.
kendini nasil ifade ettigin ve hislerini ne denli karsi tarafa iletebildigin cok önemli.
içten geldiği gibi.süse,şatafata gerek yok.klişelere hiç gerek yok.samimiyetle dökülecek iki çift söz yeter.
Yoktur.
Tüm teklifler insan adı verilen canlının manyaklığından ibarettir.
Bir olan iki gönlü ömür boyu yaşamaya götüren bağ çok başkadır ve akışın önüne geçilemez.
kesinlikle iki kişi arasında sade şekilde olandır. afişler, bilboardlar, lazer yazılar vs çok itici geliyor bana. sürpriz olacaksa bile beklenmeyen bir anda güzel bir jestle yapılabilir. ama aleme ilam etmeye gerek yok.
Parkta öylesine oturmuş iken,

"benimle evlensene be." demek.