bugün

Külliyen yalandır.
Galatasaray, Basketbol'da 1 Euroleague, 3 Eurocup kupası almıştır. Engelsiz aslanlar defalarca dünya ve Avrupa şampiyonu olmuştur.

Zaten Bunların çok önemi yok. Basketbol ve voleybol öyle önemli branşlar değil. Düşük bütçeli branşlar. Mesela Galatasaray, Rodrigues ve Muslerayı satıp bu parayı basketbola yatırsa rahatlıkla Euroleague'yi alabilir. Ama bir Uefa kupasını, bir süper kupayı almanız için 150 200 milyon euro luk takımlar kurmanız icap eder.

Velhasıl kelam, en başarılı spor kulübü açık ara Galatasaray'dır. Uefa ve Süper kupa, Türk sporunun tüm başarılarından en az 10 kat daha büyüktür.
islam çupi gibi çakalların ortaya attığı romantik ifade.

klasik türk insanı kandırma itemlerinden biri.

bu cümle tabi ki galatasray’a karşı kurulmuş, düzenlenmiş ve altyapısında galatasaray çekememezliği barındıran ikinci cümledir.

bir numaralı cümle ise; fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü‚ ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte‚ adı konamaz..

evet adı konamaz çünkü adam söyleyecek bir şey bulamamış.

hahha..

galatasaray kadınlar euro neydi adı basketbol şeysi işte onun şampiyonluğu. galatasaray erkekler ikinci euro bilmem ne basketbol birinciliği, galatasaray futbol takımı uefa ve süper kupa sahibi, galatasaray futbol kulübü türkiye ligi, türkiye süper kupası, türkiye kupası en çok kazanma başarısı ve daha niceleri..

fenerbahçe erkek basketbol euro basketbol şeyinde birincilik..

başka bir şey yok.. yani spor kulübü bazında başlık açıldığı için bu dandik spor basketbolu ortaya attım. yoksa sikmişim basketbolu, gıcır gıcır ayakkabı seslerini.

tek şu başarıyla kafa sikmeye devam eden fenerbahçeli kardeşlerim uyanın, islam çupi öldü. sizi kandıracak adam da kalmadı artık..

huhauahahah

ha qüreq takımı ezici üstünlüğü vardı onu unuttum. bu hata da benim suratıma vurulan bir tokat olsun.. nerde kalmıştık? kürek şampiyonluğunda.

harbiden onun büyüklüğü ne kupa büyüklüğüymüş ne de şampiyonluk falan filan..

tıstıstıs.

bu arada bu başlığın kız kardeşi şu başlıktır; buyruun.
(bkz: armasında türk bayrağı olan tek takım yalanı)