bugün

Uzun mesafe ilişkisi.
Garibim bana ihanet etmeyi de istemiyordu galiba. Ya da kendine yediremiyordu bilemiyorum.
Başka bir kıza aşık olduğunu, bana olan aşkının azalarak bittiğini söyleyip ayrıldı benden.

Not: erkek olan benim.
Ben aleviyim, Tunceliliyim seni sarışın olduğum için Trabzonluyum diye kandırdım aslında Tunceli sporun maçlarını izliyordum sana Trabzonspor dediğim zamanlarda sen bana çok iyisin. Derler ve giderler.
Sen çok iyisin ben çok kötüyüm. Ee iyisini bulda öyle git bari.
Ailemi dusunmek zorundayim bla bla bla :p
Üniversitede yeni tanistigim bir kiz vardi. Bir hafta konustuk cikiyor gibiydik. Sonra bu hanim kizimiz hergün beni arayip bugun sinavim cok kotu gecti üüüü ağlamalar. Ben 1 saat teselli sonra dedem hastahaneye kaldirilmis üüü ben teselli babamin tansiyonu düsmus hastahaneye kaldirmislar 2 saat yeselli ben babamjn yanina gidicem gidicem dedigi yer istanbul biz sinoptayiz final haftasi vazgecirmeye calismalar. Otobuste erkegin biri bana iki kere bakti 1 saat bunun muhabbeti ve ben sonunda bir daha beni arama dedim. Evet beyler bu ve bunun gbi insanlardan uzak durun.
dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz ayrılalım.
karga karga gak dedi
gel şimdi ayrılalım dedi.
Söz konusu erkek kısmıysa, özel günlerde hediye almamak için ayrılabilir.

Ama yapmayın n'olur yemiyoruz artık.
Ayrılmak istemeyen, daha fazla seven taraf için tüm sebepler aptalca olacak nasılsa. Gitmek isteyenin sunduğu tüm mazeretler diyelim.
En aptal ayrılma sebebleri kendisinin beni en yakın kankası gibi takıldıgı erkek arkadasından kıskanmasıdır. yuhh!ulan neymiş cocuga ben espri yapınca gülüyormusum yakınlık gösteriyormusum cocukta beni arkamdan gözleriyle yiyormuş pehhh bahaneler bahaneler
Sorun sende değil, bende.
çok iyi anlaşıyoruz ya macera olsun, biraz acı çekip birbirimiz özleyelim tadında olup,
daha sonra senin değerin ben de başka yeniden başlayalım nidasıyla gerçekleşen saçma sebeplerdir.
(yaşanmış olamaz mı, olabilir)
sen daha iyilerine layıksın demek. ne kadar da cıvık bir kelime, başka bahane mi bulamadın a vicdansız.
Sıkıcı bir çalışma gününde " dur şundan ayrılayım da biraz ekşın yaşayalım" düşüncesiyle gerçekleşen sıkıntı sebebidir. En sevdiği arabasını parçalamış sinirden geri zekalı. Sonra yine yok nedenle terk etmiştim. Yazık yıllar sonra kimin günahını aldım diye triplere sokan sebeplerdir.
Seni alışkanlık haline mi getirdim seviyor muyum bilmiyorum. Öğrenmek için ayrılmamız gerek.

Yani demek istiyor ki ben başkasını buldum onunla deniycem sen de köşede dur aman ha sakın kimselere gitme donerim belki.
sen daha iyilerine layıksın ayrılalım nedir lan bi kere insan iyisini elde etti mi bırakamaz fıtratında yok.
"hayatımdaki bütün stres kaynaklarını uzaklaştırdım, sadece sen kaldın" diye ayrılmıştım.
iyi yapmışım.