bugün

böyle boktan bir hikayeyi baştan sona okuttun ya bana helal olsun sana.
2.5 yıllık ilişkiyi sen beni 2.planda tutuyorsun arkadaşların daha önemli diyer bitiren sebeplerdir.(arkadaşların dediği 4 senedir görmediğim çocukluk arkadaşlarımdır)
Seni seviyorum ama daha iyilerine layiksin.
çocuk fakir diye ondan ayrılmak. hesabı ödeceyecek gücü olmadığından ezilmesin hesabı.
Elektrik alamamak... Ayrıca serin hikaye...
Akşam akşam enişteciğimle delirmeler.
Heycanimi kaybettim,artık çok monotonlasti ilişkimiz.
Sebebini hatırlamıyorum bile bazen kafamı sevesim gelmiyor değil.
Sen daha iyilerine layiksin.
fal'da senin onu aldattığının çıkması... şaka yapmıyorum lan, ciddi ciddi ayrıldı.
sorun sende değil bende diye başlanır, daha iyilerine layıksın diye farklı versiyonları mevcuttur ama en saçma sebebi kıskançlıktır, evet.
Geçenlerde bir arkadaşıma gelen mesajda şöyle yazıyordu.

Seninle vakit geçirmek güzeldi. Ama ben yapamıyorum. Ben menzile gidicem tövbe almaya. Seninle ilgisi yok. Bla bla bla.

Saçma salak şeyler.

edit: biraz önce aldığım bilgilere göre başkasını bulmuş. menzil çarpsın diyeceğim olmayacak.

neyse beni ilgilendirmez zaten.
(bkz: biz ayrı mezheplerin insanlarıyız)
(bkz: biz ayrı meşreplerin insanlarıyız)
ilerde herşey daha kötü olacak. Bence simdi ayrılalım.
Dedi ve gitti...
Kavuşmuş olmanın verdiği göt kalkıklığı. Bünye kaldıramaz. Fazla gelir. Sonra tüh denilen cinstendir.
Sen çok iyi birisin seni üzmek istemiyorum. E ayrilma o zaman. Tey Allam.
kafam çok karışık demek. küfürü çakmamak elde değil.
Sen cok iyi birisisin ben seni uzerim kusura bakma hadi gule gule ee sen de iyi ol uzme o zaman yok illa kendini uzen birini bulacak.
Bazen başlanmış, bazen yarım kalmış, bazense baslanamamis ilişkilerin ayrılma sebepleridir. Kimisi aptallık barındırır, kimisi guvensizlik,kimisi daha da ciddi konulardır. Aptal ayrılma sebeplerine örnek olarak
(bkz: elektrik anlamıyorum)
(bkz: aldığım elektriği geri veremiyorum)
(bkz: ben kendime guvenemiyorum)
sıkılınca ayrılmak.
(bkz: ben daha iyilerine layığım)

bana göre en zekicesi tabi siz aptal dersiniz.
- "eski sevgilimi unutamadım"
-....
- "seni mutlu edememekten korkuyorum"
-....
- "bir şey demeyecek misin?
- ....
- "üzülüyorum bak ne olur bir şey söyle."
- evine bırakayım seni.
- "bu kadar mı?, hayvansın..."
- ....
burnun akiyor.
Bu en son sevgilimden ayrılmam aşırı saçmaydı zaten anlayacaksınız şimdi demek istediğimi. Benim telefon kapatma huyum vardır. Canım mı sıkkın? Kapatırım telefonu kafamı dinlerim. Sevgilim beni kızdırdı mı? Kapatırım telefonu. Kapatırım ki ona kötü bir şey söylemeyeyim. Sinirliyken hiç bir şey düşünemediğimden dolayı ağzımdan ne çıkacağı ya da hal hareketlerim belli olmuyor. Neyse Beşiktaş-Liverpool maçı vardı. Beşiktaşın Liverpool'u penaltılarla elediği maç. Neyse maç bitti işte bu dedi biz kızlarla Beşiktaşın yenmesini kutlayacağız. Hayır saat zaten kaç olmuş bende izin vermedim. Ben çıkıcam diye inat etti dinlemedi beni. iyi çık dedim kapattım telefonu. Sinirlendim çünkü. Tabii benim bundan önce de böyle telefon kapatma davalarım olmuştu bu kızla. O akşam işte telefon kapatmam yüzünden ayrıldık. Hayat çok garip.
Bunların hiç biri değildir. Benimkini bilseniz aslında ne kadar aklı başında sebepleriniz olduğunu anlardınız. Ne demişler el sebebini görmeyen kendisininkini eşşoğlu eşek sanır.