bugün

haşmetli başbakanımıza hiç yakıştıramadığım bir durumdur. sen ki 185'lik boyunla, kasımpaşa'da ne körpelerin yüreğini hoplatacaksın. azıcık kafan büyük ama bu senin haşmetinden bir şey almış değil. ala ala e. erdoğan'ı mı aldın? soruyorum sana:

eş seçimi bunca zevksiz kişinin yönettiği ülke ne olur?
Tencere kapak durumudur. Basbakan da selvi boylu olmasina ragmen gur sacli degildir sonucta.
yüzünün çirkin olup babasının köy ağası olması ile tüm durumu tersine çevirmiştir..
Makyajla falan ancak başbakanımıza layık olmaya çalışıyor lakin yemezler davul bile dengi dengine çalar başbakanımız çok daha güzellerine layıktır böle çıtır çıtır.

Emine defol, Erdoğan'ı yedirmeyiz.
güzelliği ispat edilene kadar doğru olan bir önerme.
kocası beğeniyordur.
Güzellik göreceli bir kavram olduğundan,
(bkz: kime göre neye göre).
yanlış önerme. bebek gibi olmayan her kadını çirkin olarak yaftalamayın kadın 58 yaşında kaç çocuk doğurmuş bunu söyleyen arkadaşların annelerini görmek isterim. ayrıca güzel gözleri ve güçlü bir ifadesi var .kesinlikle çekici bir kadın .Tayyip Erdoğan ise gençken pek yakışıklı değilmiş yüz saçlar falan yaşlanınca daha hoş olmuş nurlanmış adamı farklı kılan yakışıklı gibi algılatan şeytan tüyü bakışı duruşu konuşması. bence görünüm açısından denkler .
Gerçek de olsa bu kimseyi ilgilendirmez. Açıkcası ben Emine Ülker Tarhan i gorunce ürperiyorum.
zeus' un gücüne gitmesin ama öyle.
Tüm kürtler Çirkinmidir sorusunu aklıma getirmedi değil.
(bkz: arap kıyafeti)
emine Erdoğan'ın itici olmasi kadar dogrudur.

iticiligi mi cirkinlikten geliyor cirkinligi mi iticilikten bilmiyorum. insanin ici disina yansir.. (mış)

soyleyenin yalancisiyim
Bence yüzü gayet güzeldir, giyimide bir o kadar zarif.