bugün

(bkz: emine erdoğan ın menorah satın alması)
recep tahrip bascalan.
Valla bence de helal olsun.

Ülkedeki eksik akıllılar bu parayı ceplerinden, vergilerinden ödüyor. Biraz bana da dokunuyor ama ellemeyin, su veren itfaiyenin hortumunu.
Soyup soğana çevirsinler iyice. Oy veren alt tabaka da açlıktan kırılsın. Benlik sorun yok.

Bir de bu mümine bacımız piyasada o kadar aç varken yaptığı baya yüklü lüks alışverişini öbür tarafta Nasıl açıklayacak bilmiyorum. Sormazlar mı adama?

Neyse. Yiyin efendiler. Millet size hak verdi.
benzeri miktarda bir alışverişi trump´ın kızı, veya merkel yapamaz. ülkenin çivisi çıkmış.
147 bin kayme helal hoş olsun emine forst leydimize.

Ulan hiç bilginiz yok davarlar. ingiltere de kraliçe elizabeth in yıllık maaşı 550 milyon paund civarı. Biraz okuyun araştırın eşşek olmayın.
asgari ücretle çalışan işçinin 110aylık maaşı kadar.

lanet olsun nefret ediyorum siyasetçi ve liderlerden.
Aslında bizim alışverişimiz..

Sonuçta parası bizden çıkıyor bi şekilde...

Merak ettim biz ne almışız...
Saraylarda yaşattığımız biri için az bile harcamış dediğim alışveriştir.
koskoca türkiye cumhuriyeti başkanının karısı mahmutpasa dan yada mahalle salı pazarindan giyinecek değilya.

ne kadar dar kafalisiniz ya.
tamam benim 10 bin tl kredi borcumu 147 kez kapatabilir o para ama olsundu. o bir first lady.

bense sadece bir vatandaş.
e gayet usülsüz bi şekilde "medical bilmemne" hastane zincirinin saibi yaptı ya tayyip onu...kadın ilkokul mezunu ama hastane zinciri var onun. oğlunun varlık fonu var, kocasınin paralarını anca bi günde sıfırlayabildiler, artık nası bi paraysa o, mesela 1 milyar dolar bir kamyonete sığıyo, ve bi kamyoneti de yarım saatte yüklersin.

o zaman biliyosun sabah saat 8´de başladılar, gece 10´da "bi 30 milyon euro gibi bişey" kalmıştı...

isviçre gastelerinden biri tayyip erdogan´ın 17 ton mu ne altınının isviçre bankasında olduğunu yazmıştı bundan bikaç yıl önce.

yani 147000 lira, 17 ton altını olan adam için nedir ki?
inanmıyorum ancak doğru ise benden yana anasının ak sütü gibi helal olsun .

doğru yolda taş üstüne taş koyan herkese helal olsun .

chp gibi yıkmaya çabalayana da haram zıkkım olsun benden yana .

bi bitmedi gittiler sülük gibi yapıştılar yaa .

kimseye zerre kadar faydaları yok bir de pislikleriyle uğraşıyoruz şu fazlalıkların .

dışarı da ki sahipleri çağırmazlar mı bunları yahu .

kemalin dışarıya şikayete gittiği sahiplerini diyorum .
esnafın yüzünü güldürmüş, bereketini arttırmış, siftah ettirmiştir.