bugün

emekli astsubay hasan sarı'nın hdp'den aday adayı olmasıdır.

http://www.milliyet.com.t...detay/2025526/default.htm
astsubay diye bir insan mal olamaz mı? mal yine maldır. tahsil cehaleti artırır eşeklik baki kalır. bir çok atasözü mevcut, istersen yunan parlamentosundan da aday olabilirsin "yunanlı kardeşlerimizi osmanlı ezdi, topraklarına el koydu filan falan" diyerek kaypaklık yapılabilir.
üstünde yıllarca taşıdığı aynı üniformayı giyen insanların öldürülmesinde büyük emeği olan bir partiden aday olarak, silah arkadaşlarını mezarında ters döndürmüş, yıllarca ekmeğini yediği millete ihanet eden bir hainin yaptığı boktur.
terörist hdp diyen biri olarak sus pus olmadığım durumdur.

o zaman astsubay olan kürtleri baz alırsak veya pkk'lıları sevmeyen veya hdp'yi terörist olarak gören daha feci göt olursunuz.

neyse olabilir arada çürük yumurta çıkabilir sorun değildir.

edit:system error denen arkadaş entry sil yapmış.
tamam da, bana ne?
HDP'de astsubay var ise, MHP'de korgenral Engin Alan var.
Oluyor böyle şeyler. Dün bir haber okumuştum, Vatan caddesindeki Emniyet Amirliği'nin civarında keşif yapan DHKP-C üyesi bir kız yakalanmıştı.

Kızın babası emekli komiser, dayısı ise başbakan koruması polisti. Ona rağmen kız polis öldürme yemini etmiş zamanında.
lan dingil madem bu kadar eminsiniz o zaman toplayın kaç tane hdp milletvekili varsa
bak bakam terör duracak mı. dikkat ette pkk nin idare merkezi söğütözünün oralarda
biryerlerde çıkmasın.
askerken izne gidip polis, asker öldüren türler de var...nolmuş yani..devlet kadrolarındaki bilumum pkk lı, dhkpc li ve türevi binlerce öğretmen, doktor, hemşire ve diğer memurları da yaz..
Asker sanki çok makbul zümre.
Ordu ülkenin anasını sikti 80 sene, sülük gibi kan emdi doymadı.
3 kere darbe yaptı, ülke bir adım yol alamadı.
irtica diye 28 şubatta 4.darbeyi yaptı, ekonomi ebesinin amını gördü.
Tayyip fiyakasını bozdu bunların, şimdi balyozdu ergenekondu ühüü diye mağduru oynuyorlar.
hdp'nin emekli astsubayi varsa, fenerbahçe'nin de van persie'si var.
ne var ki; müslüman akp'den olunca oluyor da bu mu olmayacak.
Hooop droningen.. *